Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Witolda Paszta zabrała głos ws. zdrowia artysty. "Daje sobie czas na odpoczynek"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.02.2022 01:00

Córka Witolda Paszta zabrała głos ws. zdrowia artysty. "Daje sobie czas na odpoczynek"

Witold Paszt
TRICOLORS/East News

Witold Paszt nie pojawił się na ogłoszeniu wyników w finale "The Voice Senior". Juror programu zamieścił oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym wyjaśnił, że musi wrócić do zdrowia. Teraz głos w sprawie choroby wokalisty zespołu Vox zabrała jego córka.

Paszt nie mógł kibicować członkowi swojej drużyny podczas głosowania telewidzów, którzy ostatecznego zwycięzcę wyłonili za pomocą głosów oddanych przez SMS-y. Mimo to właśnie jego kandydat, czyli Krzysztof Prusik, zwyciężył w programie. Co dzieje się z Witoldem Pasztem?

Witold Paszt jest chory?

Zarówno widzowie, jak i pozostali uczestnicy programu ze smutkiem przyjęli informację o nieobecności Witolda Paszta podczas ogłaszania wyników programu "The Voice Senior". Sam gwiazdor opublikował wtedy oficjalne oświadczenie:

"Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem w studio PnŚ na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie. Będę za to oglądał program i trzymał kciuki za wszystkich finalistów, ba, wszystkich uczestników tej edycji The Voice Senior!" - zadeklarował trener.

Paszt złożył też gratulacje wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w trzeciej edycji programu. Po zwycięstwie Krzysztofa Prusika artysta napisał na Facebooku:

"Krzysztof, moje wielkie gratulacje! Żałuję, że nie mogłem być z Tobą w Twojej chwili triumfu, ale wszystko przed nami. Nadrobimy! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki za dalszy rozwój wypadków" - wyznał założyciel zespołu Vox.

Córka Witolda Paszta komentuje stan zdrowia ojca

Witold Paszt był żonaty z Martą Paszt, która zmarła w 2018 roku. Artystę, mieszkającego w Zamościu, wspierają jednak dwie córki. Portal Plejada porozmawiał z jedną z nich - Natalią Paszt, pytając o stan zdrowia muzyka.

Natalia Paszt wyznała, że Witold musiał odpocząć po wielu miesiącach bardzo intensywnej pracy. Zamierza wrócić do formy - oraz do pracy - na początku kwietnia, zanim więc zobaczymy go na scenie, minie jeszcze wiele tygodni:

"Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i na rekonwalescencję po chorobie do końca marca. Potem planuje wziąć się ostro do pracy" - obiecała córka Witolda Paszta.

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe wieści o aktorce znanej z "M jak miłość". Polacy wstrzymali oddechy

  2. Przyłapali Idę Nowakowską, smutny widok. Ubrana cała na czarno prezenterka nie była sama

  3. Kurski zapadnie się pod ziemię? Zaraz po finale "The Voice Senior" wybuchła wielka afera

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].