Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Figura (EA)

fot. TRICOLORS / East News

Córki Katarzyny Figury zmieniły się nie do poznania. Jak wyglądają?

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Córki Katarzyny Figury z drugiego małżeństwa (które zawarła przed laty z producentem Kaiem Schoenhalsem) mają dziś odpowiednio 17 i 19 lat, coraz bardziej przypominają także sławną matkę. Nic nie wskazuje jednak, by w przyszłości chciały podążać wyznaczoną przez nią ścieżką kariery.

Jak dotąd polski show-biznesu mógł usłyszeć o starszym synu polskiej aktorki, Aleksandrze Chmielewskim, którego ojcem jest pierwszy mąż artystki. W młodości poszedł on w ślady Figury i skończył studia aktorskie w warszawskiej szkole teatralnej. Po kilku sukcesach porzucił jednak gwiazdorski świat, by oddać się innej pasji. Owocem drugiego związku małżeńskiego aktorki są zaś dwie córki o niespotykanych imionach – Koko Claire oraz Kaszmir Amber. W ostatnim czasie nastolatki zmieniły się nie do poznania.

Jak dziś wyglądają córki Katarzyny Figury?

19-letnia Koko i 17-letnia Kaszmir regularnie publikują na Instagramie swoje nowe zdjęcia, udowadniając tym samym, że urodę odziedziczyły przede wszystkim po sławnej matce.

Starsza córka artystki może pochwalić się burzą loków, które do złudzenia przypominają fryzurę Figury z początków jej aktorskiej kariery. W ostatnim czasie udostępniła także na Instagramie zdjęcie tatuażu, który zdecydowała się wykonać na nadgarstku. Koko często prezentuje także światu swój charakterystyczny styl.

Młodsza córka Figury postawiła z kolei na wyjątkowo popularne ostatnio cięcie curtain bangs, czyli grzywkę a'la Brigitte Bardot. Mimo że Kaszmir jest mniej aktywna medialnie niż starsza siostra, na Instagramie odnaleźć można kilka kadrów, pokazujących jak na ogół nosi się nastolatka.

Dzień dobry TVN

"Dzień dobry TVN". Ukraińskie kobiety opowiedziały o okrucieństwie wojny

CZYTAJ DALEJ

Czym zajmują się jednak córki Katarzyny Figury? Starsza z nich, choć zdecydowała się na karierę w branży filmowej, nie ma zamiaru podążać drogą, która wyznaczyła jej matka. Rozpoczęła bowiem studia reżyserskie na jednej z paryskich uczelni. Młodsza miała zaś na razie nie podjąć jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie przyszłości. Wiadomo jednak, że od zawsze doskonale radzi sobie z nauką.


Przypomnijmy, że na aktorstwo zdecydował się pierwotnie jedyny syn Katarzyny Figury – Aleksander Chmielewski. Ukończył on studia w szkole teatralnej, a także występował w takich produkcjach jak "Diagnoza", "Ludzie i bogowie" czy "Komisarz Alex". Ostatecznie porzucił artystyczną ścieżkę, by zająć się nową pasją.

35-latek pracuje jako instruktor tenisa i nie zamierza wracać do gwiazdorskiej przeszłości. Nie udziela się także medialnie oraz nie prowadzi oficjalnych kont w mediach społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Właśnie przekazano fatalne wieści o znanym artyście. Nagle trafił do szpitala, stan jest poważny

  2. Nagle ujawniono poruszającą wiadomość o Krzysztofie Krawczyku. Niestety, nie dożył długo wyczekiwanej chwili

  3. Skandal po najnowszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie oburzeni decyzjami jury

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Kobiety show-biznesu, które prowadzą własne biznesy. Pomysł gwiazdy "BrzydUli" wygrywa

Slajd 1 z 8

Fot. TRICOLORS/East News

Krystyna Janda, kosmetyki i dwa teatry w Warszawie

Krystyna Janda nie ogranicza się do grania przed kamerą i na deskach teatralnych. W 2005 roku stworzyła własny teatr "Polonia", z siedzibą w Warszawie. W 2010 założyła kolejny - "Och-Teatr", także umiejscowiony w stolicy, w sali dawnego kina "Ochota". Obie instytucje powstały dzięki jej fundacji "Krystyna Janda na rzecz Kultury". Jest też współzałożycielki marki kosmetycznej Janda, specjalizującej się w produktach do cery dojrzałej.

Jak dobrze znasz partnerów polskich gwiazd?

Pytanie 1 z 6

Kto jest mężem Małgorzaty Rozenek?

Źródło: Plotek

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Jest data

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Eurowizja 2022. Zespół z Ukrainy chce sprzedać statuetkę

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Partnerka Jarosława Bieniuka szczerze o opiece nad jego dziećmi. "Jestem osobą zadaniową"

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Dorota Szelągowska przeszła operację. O wszystkim opowiedziała w programie

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Mikołaj Roznerski pokazał się w nowej odsłonie. Fani komentują

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wspominają dzień ślubu. Paparazzi zakłócił ceremonię

Czytaj więcej >