Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka wychodzi za mąż. Artysta nie doczekał ślubu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:56

Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka wychodzi za mąż. Artysta nie doczekał ślubu

Krzysztof Krawczyk (EA)
fot. TRICOLORS / East News

Siostrzenica żony Krzysztofa Krawczyka bierze ślub, jednak artysta nie doczekał tego szczęśliwego momentu. Rodzina odkłada datę uroczystości ze względu na trwającą żałobę po zmarłym.

5 kwietnia ubiegłego roku odszedł twórca niepowtarzalnych utworów takich jak "Bo jesteś Ty", "Mój przyjacielu" czy "Trudno tak". Śmierć legendarnego wokalisty poruszyła miliony Polaków, którzy dorastali z jego melodiami. Rodzina gwiazdy nadal pogrążona jest w żałobie, chociaż na horyzoncie widać promienie nadziei związane z radosnym wydarzeniem.

Siostrzenica Ewy Krawczyk ostatnio ogłosiła zaręczyny, które przyniosły masę uśmiechów do pogrążonej w smutku rodzinie. Krzysztof Krawczyk nie doczekał jednak ten wyjątkowej uroczystości. Młodzi starają się jak najdłużej odkładać datę ślubu, ze względu na przeżywającą żałobę Ewę Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk traktował siostrzenice żony jak własne córki

Choć muzyk miał biologicznego syna, Krzysztofa juniora, to właśnie rodzinie żony okazywał największe wsparcie. Pomagał emocjonalnie oraz finansowo trzem siostrzenicom swojej żony. Artysta zapewnił im mieszkanie, a także pracę ich partnerom. Niektórzy z członków rodziny zajmowali się transportem artysty oraz zaopatrzeniem podczas jego występów.

Gorzej wyglądała natomiast relacja z jego jedynym synem, który po śmierci ojca nadal popadał w konflikty z Ewą Krawczyk. Mogłoby się wydawać, że nadchodzącą uroczystość zaślubin, choć na chwilę przepędziłaby czarne chmury zbierające się nad głowami bliskich piosenkarza.

Najmłodsza z siostrzenic żony Krzysztofa Krawczyka ogłosiła właśnie zaręczyny i rozpoczęła przygotowania do uroczystości zaślubin. Ze względu na pogrążonych w żałobie bliskich muzyka młoda para stara się znaleźć dogodny termin, który na razie wypada w przyszłym roku. Bliscy mają na nadzieję, że do tego czasu uda się przeboleć stratę ukochanego członka rodziny. Niewątpliwie brak Krzysztofa Krawczyka na uroczystości zasmuci uczestników.

Krzysiu z pewnością już zastanawiałby się, co zaśpiewać na weselu. Zawsze na takich uroczystościach śpiewał i lubił patrzeć, jak się ludzie bawią. Ostatnio nogi nie chciały go nosić, ale przytuliłby Ewunię i cieszyłby się, że ona się bawi i jak zawsze pięknie wygląda. On czekał, aż dziewczyny poukładają sobie życie. Było to dla niego bardzo ważne – wyznała osoba z otoczenia artysty.

Niełatwe relacje Krzysztofa Krawczyka z synem

Wokalista doczekał się jedynego dziecko z pierwszego małżeństwa, Krzysztofa juniora. Rodzinne relacje nie należały jednak do najlepszych, gdyż muzyk całą swoją uwagę poświęcał rodzinie własnej żony. Z Ewą Krawczyk nie miał dzieci, ale traktował jej siostrzenice jak własne córki.

Brak wsparcia mógł zaboleć syna artysty, który, w przeciwieństwie do przybranych córek, nie dostawał pomocy finansowej od ojca. Po śmierci artysty pojawiły się również problemy m.in. z rozliczeniem renty po zmarłym.

Po odejściu Krzysztofa Krawczyka nad głowami jego rodziny zawisły ciemne chmury. Pogrążeni w żałobie nadal natrafiają na konflikty, które szargają ich zdrowiem. Być może radosne nowiny zmienią nieprzychylną passę i otworzą nowy, wspólny rozdział.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zobaczył zdjęcie Prokopa i nie wytrzymał, wspomniał o Ukrainie. Wybuchła afera

  2. Kolejna afera z udziałem Rodowicz, fani nie zostawili na niej suchej nitki. "Wstyd"

  3. Fani legendarnej gwiazdy zdruzgotani. Nie wytrzymała, nagle podjęła ostateczną decyzję

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik