Swiatgwiazd.pl
Magda Masny Koło Fortuny

Kadr z programu „Koło Fortuny”

Czym dziś zajmuje się Magda Masny? Była gwiazda TVP obecnie ma zupełnie inne zajęcia

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Już wkrótce minie 30 lat odkąd słynna Magda Masny po raz pierwszy pojawiła się przed kamerami w roli hostessy odsłaniającej literki w programie „Koło fortuny”. Po jakimś czasie zdecydowała się odejść na dobre z telewizji i zająć się całkowicie inną dziedziną. Dziś skupia się m.in. na wychowywaniu wnuka. Co słychać u 51-letniej prezenterki telewizyjnej?

  • Magda Masny przez 7 lat była hostessą w programie „Koło fortuny”

  • Po kilku latach zdecydowała się odejść z telewizji

  • Dziś zajmuje się własnym biznesem i wychowywaniem wnuków

Kariera Magdy Masny stała się bardzo zastanawiająca, gdyż po wyrobieniu sobie dobrego nazwiska i uznania wśród telewidzów nagle zniknęła z teleodbiorników. Po upływie długiego czasu zdradziła w kilku wywiadach, jak potoczyła się jej ścieżka zawodowa.

Kariera zawodowa Magdy Masny

Magda Masny rozpoczęła swoją karierę w telewizji w teleturnieju „Koło fortuny”, gdzie przez 7 lat pełniła funkcję hostessy, odkrywającej literki. Wiele lat później jej miejsce zajęła choćby Iza Krzan. Po zakończeniu swojej przygody z programem spodziewała się, że inaczej potoczą się jej losy i dostanie więcej propozycji pracy. Tak się niestety nie stało.

- Niespecjalnie jednak było gdzie mnie zagospodarować. Zajęłam się życiem i codziennymi sprawami. Straciłam kontakt z mediami - powiedziała kilka lat temu w rozmowie z magazynem „Angora”

Z uwagi na brak zainteresowania jej osobą, postanowiła wyjechać do Trójmiasta i zająć się studiami. Następnie została zatrudniona jako prezenterka „Panoramy” w Gdańsku, emitowanej na antenie TVP3. Niestety również tam nie pracowała długo, ponieważ uznano, że nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko.

Eurowizja sklejka - ea

Eurowizja 2021. Największe wpadki podczas konkursu

CZYTAJ DALEJ

Po nieudanej przygodzie z mediami postanowiła całkowicie się przebranżowić i zajęła się organizowaniem wesel i cateringu w restauracji swojej mamy. W 2005 roku zdecydowała się na bardzo zaskakujący krok i weszła w świat polityki.

Doszło nawet do tego, że startowała w wyborach, jednak za każdym razem bez powodzenia. Jak sama tłumaczyła, nie była wystarczająco silna i energiczna, by zajmować się polityką na szerszą skalę. Wobec tego stworzyła własną firmę kwiaciarską.

Czym dzisiaj zajmuje się Magda Masny?

Magda Masny prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie chwali się swoimi dziełami florystycznymi. Obecnie jest specjalistką ds. ogrodoterapii i florystką, jak pisze o sobie w mediach społecznościowych.

Co więcej, jest mamą trójki dzieci, z których dwoje jest już dorosłych: 32-letni Jan, 24-letnia Pola, oraz 15-letni Brunon. Jej biznes zaczął podupadać przez wybuch pandemii koronawirusa. Właśnie przez epidemię musiała wejść w jeszcze jedną rolę.

A mowa tu o funkcji babci na pełen etat, gdyż jej starszy syn oraz jego małżonka z zawodu są ratownikami medycznymi i stoją na pierwszej linii frontu z epidemią. Zapowiedziała się wówczas, że weźmie ich malutkie dziecko pod opiekę.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Halina Mlynkova chwali się ciążowymi krągłościami. „Chwilo trwaj”

  • Trwa zbiórka pieniędzy dla Krzysztofa Krawczyka Juniora. Kwota odbiera mowę

  • Magda Femme kończy 50 lat. Czym dziś zajmuje się była gwiazda „Ich Troje”?

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >