Dagmara Kaźmierska o wychowaniu syna Żródło: instagram.com queen_of_LIFE_77

Fanka zarzuciła Dagmarze Kaźmierskiej rozpieszczanie Conana. Celebrytka zareagowała. "Mój cyrk, moje małpki"

24 Luty 2021

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała swojej ogromnej miłości do syna. Od kiedy występują razem w „Królowych życia" widać, że zawsze się wspierają. Jednak najnowszy wpis na Instagramie celebrytki wzbudził duże emocje wśród fanów. Zarzucają jej poważne błędy wychowawcze, jednak gwiazda TTV postawiła na ciętą ripostę. Nie chce, aby obcy komentowali jej relacje z Conanem.

  • Dagmara Kaźmierska pokazała na Instagramie fragment „Królowych życia"
  • Fanki zarzuciły, że celebrytka rozpieszcza syna
  • Gwiazda TTV odpowiada "mój cyrk, moje małpki"
  • Dlaczego zdecydowała się nazwać syna Conan?

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w „Królowych życia" zyskała ogromną popularność. Dała się poznać jako energiczna, pełna optymizmu dynamiczna kobieta o dużym poczuciu humoru. Widzów nie zraziła nawet jej przeszłość sutenerki i nadal chętnie śledzą jej losy na antenie TTV. W telewizji widać także, jakie relacje ma ze swoim synem Conanem, ale dopiero jej post na Instagramie sprawił, że część fanek się oburzyła.

Dagmara Kaźmierska źle wychowuje syna?

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawił się fragment nowego odcinka „Królowych życia". Widać na nim, jak celebrytka zwraca synowi uwagę na bałagan, jaki wokół niego panuje - buty nie stoją w parze, a na blacie piętrzą się nieumyte naczynia.

Gwiazda TTV po kolei punktuje nieporządek, a Conan na wszystko znajduje odpowiedź - nie pozmywał, bo się uczył i jest zmęczony. Zarzekał się, że miał posprzątać następnego dnia.

- I taka prawda. CO MASZ ZROBIĆ DZISIAJ ,ZRÓB JUTRO. Tak jak Conanek. Kochani 22.05 widzimy się dziś w Ttv. A po odcinku powtórka wczorajszego odcinka. JAK BEZSTRESOWO WYCHOWYWAĆ DZIECI [pisownia oryginalna - przyp.red.] - napisała przy poście.

Michał Wiśniewski wyjawił, że przed laty pracował przy filmach dla dorosłych. Michał Wiśniewski wyjawił, że przed laty pracował przy filmach dla dorosłych. "Przetłumaczyłem blisko 400 filmów"Czytaj dalej

Post wzbudził większe emocje, niż można by się spodziewać. Okazało się, że niektórym fankom nie podoba się, jak królowa życia wychowuje syna. Uważają, że Conan jest za bardzo rozpieszczany, przez co w przyszłości może mieć problem ze znalezieniem partnerki.

- Bardzo was lubię, ale rozpuszczony jest jak dziadowski bicz. Może jeszcze dziewczyna go wychowa - stwierdziła obserwatorka.

- Może. Daj Boże - odpowiedziała krótko mama.

Trafił się także inny komentarz, tym razem bardziej dobitny i krytyczny wobec zachowania Dagmary Kaźmierskiej i jej syna.

- Czy pani chce wiecznie utrzymać i zajmować się swoim synusiem ? On sobie nigdy nie znajdzie baby ,ani nie założy rodziny ,jeśli Pani wiecznie będzie go niańczyć . To ma być prawdziwy facet ,a nie pipa. Matka matką ,ale bez przesady . Nie będzie w życiu szczęśliwy ,jeśli wiecznie jest rozpieszczany [pisownia oryginalna - przyp.red.] - napisała jedna z nich.

Królowa życia i tym razem postanowiła odpowiedzieć. Tym razem postawiła na ostrą ripostę.

- Mój cyrk, moje małpki. Tak na marginesie, "baby" sobie nie znajdzie, bo od dawna ma swoją kobietę. Nie pozdrawiam - odparła.

Tym samym gwiazda TTV dała wszystkim do zrozumienia, że nikt nie powinien ingerować w to, jak wychowuje swojego syna. Zasugerowała też, żeby nie oceniać jego sytuacji, bowiem nikt nie wie, co się dzieje za kamerami.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska nazwała syna Conan?

Od początku emisji „Królowych życia" imię syna najjaśniejszej gwiazdy show wzbudzało wiele kontrowersji. Nie wszystkim się podoba, zwłaszcza zwolennikom tradycyjnych, polskich imion.

W wywiadzie z „Vogue Poland" Dagmara Kaźmierska postanowiła zdradzić, skąd wziął się pomysł. Ponoć tak chciał nazwać syna mąż celebrytki, Paweł K., którego cechowała dusza wojownika. Nasuwa się więc skojarzenie z Conanem Barbarzyńcą. Inną opcją byłoby imię równie nietypowe - Evander.

Jak przyznała w rozmowie, sama wybrała tylko imiona dla dziewczynek, jednak nie zdradziła, na jakie się zdecydowała. Można tylko zakładać, że byłyby równie oryginalne. W końcu królowa życia słynie z niespotykanego gustu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Instagram, Popularne

Następny artykuł