Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dagmara Kaźmierska modli się o ślub syna. Wygadała się, co myśli o przyszłej synowej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.11.2021 01:00

Dagmara Kaźmierska modli się o ślub syna. Wygadała się, co myśli o przyszłej synowej

Dagmara Kaźmierska
Pawel Wodzynski/East News

Dagmara Kaźmierska wyznała, co naprawdę myśli o swojej przyszłej synowej. Przy okazji promocji swojej autobiografii królowa życia zdradziła również, czy cieszy się ze związku syna Conana z ukochaną Ewą.

Gwiazda programu "Królowe życie" promuje obecnie swoją książkę, która okazała się prawdziwym hitem. Dagmara Kaźmierska wyznała przy okazji, co uważa na temat związku swojego syna Conana z jego partnerką Ewą.

Dagmara Kaźmierska o swojej przyszłej synowej

Dagmara Kaźmierska jest obecnie zajęta promocją swojej najnowszej książki, która poświęcona jest sytuacjom z jej życia prywatnego. Przy okazji reklamowania autobiografii gwiazda programu "Królowe życia" wypowiedziała się na temat związku syna. Okazało się, że kobieta jest zachwycona tym, z kim związał się Conan i nie może doczekać się ślubu zakochanych. Gwiazda zaczęła się nawet modlić, licząc, że w końcu spełnią się jej nadzieje.

-Jeżeli da Bóg, że Ewunia zostanie moją synową, a ja składam o to ręce do Boga, to ja już powiedziałam Conanowi, że ja ją będę kochać bardziej od niego. To jest taka dziewucha, że nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej synowej. Jak mój syn ożeni się z Ewą, to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce.  Ta dziewczyna to jest złoty dzieciak, naprawdę. To jest klasa babka — Dagmara Kaźmierska w wywiadzie dla tabloidu "Fakt"

Dagmara Kaźmierska o wychowywaniu wnuków

Co więcej, gwiazda programu "Królowe życia" wyznała, że w razie potrzeby, zobowiązuje się pomóc Conanowi i jego ukochanej w opiece nad dziećmi. Dagmara Kaźmierska nie może doczekać się wychowywania wnuków. Lekko inne zdanie ma na ten temat syn królowej życia Conan.

-Powiedziałam mu, że jeśli będą mieli niedługo dzieci, to ja będę je bawić. Usłyszałam: "Nie mamo, ty nie będziesz bawić mojego dziecka. Bo ty byś do 5 rano oglądała z nim filmy i byście jedli w łóżku. Ty byś mi zepsuła dziecko". I on by Ewy mi też nie dawał, bo wie, że ja bym ją nastawiała. Ja go kocham całym sercem, ale nigdy bym nie pozwoliła, żeby on ją skrzywdził. Zresztą on jej nigdy nie skrzywdzi, bo on ją bardzo kocha powiedziała Dagmara Kaźmierska

A Wy co uważacie na ten temat? Dagmara Kaźmierska byłaby dobrą babcią?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Można się mocno zdziwić, jak teraz wygląda 2. Dramatyczne fakty nt. Krawczyka Juniora wyszły na jaw. Został pobity 3. Prokuratura zajęła się Barbarą Kurdej-Szatan. Niebywałe, czego dopuściła się gwiazda

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].