Królowe życia - syn Dagmary Żródło: Instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara z „Królowych życia” pokazała przemianę syna Conana. Fani „Nie do poznania”

25 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Dagmarę Kaźmierską doskonale znają wszyscy sympatycy „Królowych życia”. Temperamentna blondynka często pojawia się na ekranie w towarzystwie przyjaciela Jacka, a także syna Conana. Młody mężczyzna przeszedł w ostatnim czasie niesamowitą metamorfozę. Dumna mama pochwaliła się jego zdjęciem w social mediach.

  • Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki programowi „Królowe życia”
  • Bohaterka formatu TTV jest mamą 20-letniego Conana
  • Internauci są zachwyceni niedawną przemianą jego wizerunku

„Królowe życia” to niekwestionowany hit TTV, który gości na szklanym ekranie od 2018 roku. Jedną z najbarwniejszych bohaterek formatu jest oczywiście Dagmara Kaźmierska. Kobieta co jakiś czas występuje na ekranie w towarzystwie swojego syna.

Syn Dagmary z „Królowych życia” jest jej oczkiem w głowie

Telewizyjnym towarzyszem Dagmary Kaźmierskiej jest najczęściej jej przyjaciel Jacek Wójcik. Oprócz mężczyzny na ekranie pojawia się także Conan. 20-letni syn gwiazdy „Królowych życia” od początku wzbudza zainteresowanie widzów.

Sympatycy programu doskonale wiedzą o tym, że Conan gra pierwsze skrzypce w życiu swojej sławnej mamy. Dagmara podkreśla to bowiem na każdym kroku. W jednym z postów na Instagramie zdradziła niegdyś, że jedyną rzeczą, której potrzebuje do życia, jest obecność jej syna.

W niedzielę bohaterka „Królowych życia” po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem Conana. Internauci od razu zwrócili uwagę na wygląd chłopaka. Jak słusznie zauważyli, jego wizerunek na przestrzeni ostatnich tygodni mocno się zmienił.

Edyta Wojtczak przez 4 dekady pracowała dla TVP. Teraz jej emerytura jest bardzo niskaEdyta Wojtczak przez 4 dekady pracowała dla TVP. Teraz jej emerytura jest bardzo niskaCzytaj dalej

Conan przeszedł niesamowitą metamorfozę

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno syn Dagmary Kaźmierskiej nie mógł pochwalić się zniewalającym wizerunkiem. Młody mężczyzna zapuścił bowiem wąsa, który nie przypadł do gustu wielu internautom. Jak wówczas wyglądał, zobaczycie na nagraniu poniżej.

Najnowsze zdjęcie na instagramowym profilu Dagmary Kaźmierskiej przedstawia Conana w zupełnie innej odsłonie. Okazuje się, że po jego wąsie nie zostało już ani śladu. Internauci nie widzą też zeza, o którym żartobliwie wspomniała bohaterka „Królowych życia”.

- Moje zezowate szczęście – napisała pod zdjęciem Dagmara.

W zaledwie siedem godzin zdjęcie Conana zyskało ponad 57 tysięcy polubień. Zachwyceni internauci najwyraźniej nie umieli przejść obok niego obojętnie. W komentarzach obsypali młodego mężczyznę samymi komplementami.

  • No się chłopak wyrobił
  • Nie takie zezowate. Całkiem całkiem to Twoje Szczęście Mamuniu
  • Ale wyrósł – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Radio ZET

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł