Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Damiano z Måneskin pozuje bez żadnych ubrań, tak świętuje zakończenie trasy. "To jest sztuka"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.05.2023 22:48

Damiano z Måneskin pozuje bez żadnych ubrań, tak świętuje zakończenie trasy. "To jest sztuka"

Måneskin
fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Wokalista zespołu Måneskin hucznie świętuje zakończenie trasy koncertowej. Z tej okazji Damiano David uraczył swoich fanów pikantną sesją zdjęciową, którą pochwalił się na Instagramie. Na zdjęciach pozuje kompletnie nagi!

W opisie posta zdradził, jak będzie wyglądać jego dzień z okazji zakończenia trasy. Godny pozazdroszczenia?

Damiano z Måneskin szokuje. Takiego widzimy go pierwszy raz...

O Måneskin zrobiło się głośno na całym świecie, gdy w 2021 roku zespół zwyciężył w finale Eurowizji. Od tego momentu charyzmatyczna grupa znalazła się na językach wielu – nie schodzi z nich za sprawą nie tylko niezwykle płodnej twórczości, ale i licznych kontrowersji. Zespół tworzą niezwykle charyzmatyczne osobowości, uwielbiające szokować. Najlepszym na to przykładem jest wokalista, Damiano David. Poszedł w ślady koleżanki z zespołu, Victorii De Angelis, która jakiś czas temu wstawiła na swoje media społecznościowe zdjęcie topless, i zdecydował się zapozować bez ubrań. Od tych ujęć robi się gorąco!

Dzisiaj komunia córki Katarzyny Cichopek. Poznaliśmy zaskakujące szczegóły

Damiano z Måneskin zapozował nago. Zdjęcie stało się viralem

Zespół Måneskin zakończył właśnie kolejną międzynarodową trasę koncertową. Damiano David postanowił uczcić to w wyjątkowy sposób! Na swoim koncie na Instagramie opublikował rozpalające kadry, na których pali skręta… zupełnie nago. 24-latek pozuje na łóżku w zawadiackiej pozie; gdyby nie emotikonka czarnego serca dodana w strategicznym miejscu, moglibyśmy oglądać go w pełnej krasie. 

– Trasa zakończona, to oznacza, że będę nagi palił jointy przez cały dzień – napisał Damiano w opisie posta. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Sekcja komentarzy zapłonęła!

Zdjęcie Damiano, wokalisty zespołu Måneskin, w zaledwie trzy godziny zdążyło polubić ponad 600 tysięcy internautów. Sekcja komentarzy zapełniła się słowami zachwytu fanów.

– Wyszukuję: “Jak wymazać emoji dodaną na zdjęciu...” – czytamy pod postem.

– Dlaczego jesteś taki gorący? – zastanawiali się fani.

– To jest sztuka – podsumowała komentująca.

Warto wspomnieć, że Måneskin posiada w Polsce liczne grono wiernych fanów. Zespół pojawił się w naszym kraju już parę razy, m.in. jako gość specjalny w 2021 roku podczas polsatowskiego SuperHitFestiwal, który był emitowany na żywo na antenie stacji.

Måneskin
fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

 

Tagi: Måneskin