Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dlaczego Iwona Pavlović nie ma dzieci? Całe życie poświęciła swojej pasji
Kamil OIek
Kamil OIek 24.03.2022 09:53

Dlaczego Iwona Pavlović nie ma dzieci? Całe życie poświęciła swojej pasji

Iwona Pavlović
fot. Piotr Molecki / East News

Iwona Pavlović, jedna z najbardziej znanych polskich tancerek, a jednocześnie wieloletnia jurorka programu "Taniec z gwiazdami", mimo wielkiej miłości nigdy nie odczekała się potomstwa. W jednym z wywiadów przyznała, jaki był powód tej decyzji. Ujawniła także, że mimo to cieszy się niezwykle udanym życiem rodzinnym.

Iwona Pavlović o braku dzieci. "Schodziły całkowicie na drugi plan"

W rozmowie z jednym z tygodników "Czarna Mamba" przyznała, że pozostaje bardzo szczęśliwa. Od blisko 13 lat jest bowiem żoną Wojciecha Oświęcimskiego, pozostając jednocześnie macochą dla trójki jego synów.

– Wojtek daje mi poczucie bezpieczeństwa, ale i rozbawia, nie pozwala wpaść w żaden dołek. Wiem, że z nim przetrwam wszystko – przyznała w wywiadzie dla "Na żywo".

Mimo że obecny związek jest drugim małżeństwem w życiu jurorki "TzG", nigdy nie zdecydowała się ona jednak na własne dzieci. Powodem była zaś taneczna pasja.

W swoim życiu nie miałam takiego etapu, abym siedziała i płakała, że bardzo chcę mieć dzieci. Wręcz przeciwnie. Taniec wypełnił całe moje życie. Dzieci schodziły całkowicie na drugi plan – stwierdziła.

Tancerka dodaje też, że jest szczęśliwą babcią syna swojego pasierba, choć ubolewa, że widują się niezwykle rzadko.

– Wnuczek mieszka z rodzicami w innej części Polski, więc nie możemy się spotykać codziennie. Ale, na ile to możliwe, jeździmy do nich lub zapraszamy do siebie. Na pewno chcielibyśmy widywać się częściej. [...] Bruno jest fantastycznym chłopcem – podsumowała.

Popieracie jej decyzję?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Neo-angin. Działa antyseptycznie. Łagodzi ból gardła

  2. Mąż Małgorzaty Opczowskiej w Ukrainie. Jacek Łęski jest korespondentem TVP

  3. Natalia Oreiro ma rosyjskie obywatelstwo. Teraz pokazała wymowną grafikę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].