Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Małgorzaty Opczowskiej w Ukrainie. Jacek Łęski jest korespondentem TVP
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.02.2022 01:00

Mąż Małgorzaty Opczowskiej w Ukrainie. Jacek Łęski jest korespondentem TVP

Mąż Małgorzaty Opczowskiej EA
Pawel Wodzynski/East News

Mąż Małgorzaty Opczowskiej, Jacek Łęski, wyjeżdża do Ukrainy jako korespondent wojenny. Dziennikarka właśnie zamieściła w mediach społecznościowych bardzo poruszające zdjęcie. Zakochani małżonkowie wymienili też kilka niezwykle wzruszających słów.

Opczowska i Łęski poznali się, pracując dla Telewizji Polskiej. Było to w 2017 roku - oboje byli wtedy w innych związkach małżeńskich. Ich koleżeńska przyjaźń wkrótce przerodziła się w uczucie, z którym nie byli w stanie walczyć - po zakończeniu wcześniejszych relacji wzięli ślub.

Mąż Małgorzaty Opczowskiej będzie korespondentem wojennym TVP

Opczkowska i Łęski pobrali się w sierpniu 2021 roku. Między małżonkami są 23 lata różnicy wieku, jednak nie przeszkadza im to tworzyć zgodnej, szczęśliwej rodziny. Razem wychowują synka Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa.

Niestety, zbrojna agresja Rosji na Ukrainę sprawiła, że ukochani muszą rozstać się na pewien czas. Jacek Łęski będzie w Ukrainie korespondentem wojennym dla stacji TVP. Opczowska zamieściła na Instagramie poruszający post, w którym poinformowała o tym smutnym, ale ważnym dla niej wydarzeniu.

Dziennikarka pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie kamizelki kuloodpornej z dużym napisem "PRESS" ("Prasa"), którą noszą dziennikarze przebywający w strefie wojny lub innych potencjalnie niebezpiecznych miejscach. Do fotografii był dołączony krótki, ale wymowny podpis:

- Jestem z ciebie dumna. Kocham. Wracaj bezpiecznie - napisała Opczowska.

Jacek Łęski odpowiedział żonie w komentarzu: - Wrócę, wrócę. Mam do kogo.

Warto dodać, że Łęski w 2014 roku wydał książkę "Pokochać Ukrainę", którą napisał z byłą żoną, Ukrainką z pochodzenia. Publikacja przedstawia realia codzienności i życie w Ukrainie oczami polsko-ukraińskiego małżeństwa.

Zobacz zdjęcie:

Mąż Małgorzaty Opczowskiej
Źródło: instagram.com/opczowska_malgorzata

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?

  2. Koszmarne wieści z samego rana, nie dało się nic zrobić. Nie żyje uwielbiany aktor

  3. Niedawno uległ wypadkowi. Do sieci właśnie przedostały się niepokojące zdjęcia Jacka Kurskiego

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].