Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dlaczego Michał Wiśniewski ma czerwone włosy? "To nie było przemyślane"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.07.2022 17:18

Dlaczego Michał Wiśniewski ma czerwone włosy? "To nie było przemyślane"

Michał Wiśniewski EA
Pawel Wodzynski/East News

Niesamowita kariera zespołu Ich Troje zaczęła się w 1996 roku, wraz z wydaniem pierwszego albumu studyjnego. Wtedy Michał Wiśniewski miał kruczoczarne włosy. Choć jego fryzura zmieniała się co jakiś czas w ciągu ostatnich 20 lat, najczęściej można go było zobaczyć w czerwieni. Co sprawiło, że zafarbował się na ten kolor?

Lider Ich Troje miewał już pastelowe, różowe, a nawet zielone włosy. W czasie związku z Dominiką Tajner stawiał na klasyczną czerń, jednak po zerwaniu wrócił do ulubionej czerwieni. Dlaczego jednak kiedyś w ogóle postanowił zafarbować włosy na taki odcień?

Wszystkie kolory włosów Michała Wiśniewskiego

Michał założył zespół Ich Troje z Jackiem Łągwą, którego poznał w 1994 roku, podczas pracy przy musicalu "Wielki testament François Villona". W międzyczasie założyli w Łodzi pierwszy w kraju klub karaoke. W 1995 nagrali pierwszą płytę, a rok później – pierwszy album studyjny, który po 4 miesiącach od wydania zyskał status złotej płyty.

Kiedy ogląda się wywiady z Wiśniewskim z tego okresu widać jego bujną, czarną czuprynę. Już kilka lat później pojawił się jednak czerwony kolor, który (choć z przerwami) towarzyszy mu co dziś. Jeszcze w 2003 roku mogliśmy zobaczyć go w pastelowym, jasnym odcieniu, ale później czerwień przybierała już tylko coraz bardziej fantazyjne wymiary.

Na głowie Michała pojawiały się białe pasemka, kontrastujące w ognistym odcieniem, irokez w okolicach 2005 roku, jaskrawy róż i szmaragdowa zieleń w 2006 oraz pomarańczowy w czasach związku z Anną Świątczak. Kiedy w okresie związku z córką Apoloniusza Tajnera postawił na czerń, był niemal nie do poznania. Po kilku latach wrócił jednak do płomiennych barw.

Czerwone włosy Michała Wiśniewskiego

Warto dodać, że Michał od lat jest wierny jednemu patentowi na czerwony kolor, który nie wyniszcza jego włosów, jednocześnie nadając im ich słynny, jadowicie jaskrawy odcień. W 2021 roku napisał na Instagramie:

Często dostaję pytanie: jak twoje włosy wytrzymały te 21 lat farbowania i czym farbujesz. Może raz na zawsze: Używam tonera, a nie farby Directions Hair Colour Fire & Poppy Red – napisał, zaznaczając, że będzie już zawsze kierował ciekawskich do tego wpisu.

Co ciekawe, o wyborze czerwieni zdecydował całkowity przypadek. Muzyk marzył o niebieskim kolorze, ale jego fryzjerka nie posiadała takowego i zasugerowała mu czerwony. "To nie było przemyślane, nie miało też nic wspólnego z jakimś świadomym kształtowaniem swojego stylu. Po prostu strzeliło mi coś takiego do głowy i już – tego dnia byłem po prostu "natrzaskany". Ale cieszę się, że fani to zaakceptowali" wspomina Wiśniewski.

Michał Wiśniewski EA
Michał Wiśniewski, fot. Pawel Wodzynski/East News
Michał Wiśniewski EA
Michał Wiśniewski w 2010, fot. TRICOLORS/East News
Michał Wiśniewski EA
Michał Wiśniewski w 2011, fot. TRICOLORS/East News
Michał Wiśniewski EA
Michał Wiśniewski w 2014, fot. TRICOLORS/East News

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Anna Mucha pokazała się ze swoim partnerem. To syn aktora z serialu "Ranczo"

  2. Pazura i Wieniawa razem na planie. Polsat rusza ze zdjęciami do nowego serialu

  3. Mama Roberta Lewandowskiego nie ukrywa już swojej miłości. Wiemy, kim jest jej wybranek

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].