Swiatgwiazd.pl
Doda na egzotycznych wakacjach

Instagram.com dodaqueen

Doda jak bogini na egzotycznej plaży. Nie towarzyszy jej mąż

31 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Doda po raz kolejny wyjechała na wakacje do ciepłych krajów. Po tygodniu milczenia w końcu pokazała, jak spędza czas, a przy okazji chwali się doskonałą figurą. Sesja zdjęciowa przy palmie robi szczególnie duże wrażenie. Jak się okazało, pi

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co zapowiedziała Doda przed wyjazdem

  • Co myśli o swojej sylwetce

  • Kto jej towarzyszy

Doda, choć nie lubi latać samolotem, nie spędza zimy w Polsce. Ostatnio częściej można spotkać ją na złotych plażach za granicą niż w kraju. Po krótkim pobycie w kraju niespełna tydzień temu znów wyjechała, tym razem zachowała w tajemnicy miejsce, w którym wypoczywa. Przed wyjazdem zaskoczyła fanów wyznaniem, że nie zamierza relacjonować na bieżąco całego pobytu. W końcu jednak pokazała kilka zdjęć.

Doda chwali się figurą na wakacjach

Gdy Doda ogłosiła, że zamierza wyjechać, udostępniła na swoim Instagramie post, w którym zaznaczyła, że pokaże, jak się spędza normalne wakacje bez telefonu przyklejonego do ręki. 

- Ok, s***. Teraz pokażę Wam, jak normalni ludzie nieuzależnieni od atencji potrafią spędzać wakacje. Bez przyklejonego telefonu do ręki i bez "Truman Show" na InstaStories. Za tydzień się odezwę - oświadczyła.

Dla większości fanów był to przytyk do innych gwiazd, które zdecydowały się wyjechać do ciepłych krajów, a cały pobyt na bieżąco opisują w social mediach. Nie da się ukryć, że zwłaszcza Małgorzata Rozenek, przebywająca obecnie w Meksyku, chętnie pokazuje, jak spędza czas. Podobnie robiły Blanka Lipińska, Barbara Kurdej-Szatan czy Anna Wendzikowska.

Zachowanie polskich celebrytek ostro skrytykowała Ilona Łepkowska, scenarzystka, która w obszernym poście skrytykowała gwiazdy wyjeżdżające na wakacje w czasie trwania pandemii koronawirusa. Uznała, że ciągłe wstawianie zdjęć z egzotycznych miejsc i chwalenie się bogactwem jest bardzo niestosowne, gdy wielu ludzi desperacko walczy o przetrwanie.

Ostatecznie po tygodniu nieobecności w mediach społecznościowych Doda postanowiła pokazać, jak spędza czas. Choć nadal nie zdradziła, gdzie jest, udostępniła swoje fotografie wykonane wieczorem na huśtawce oraz sesję na plaży, gdzie, niczym bogini, opierając się o palmę eksponuje swoją sylwetkę w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym.

Przybierała pozy, które pozwalają dokładnie przyjrzeć się jej nogom i pośladkom. Jak sama twierdzi, nie wstydzi się swojego ciała, a wręcz przeciwnie - jest z niego dumna, bo poświęciła dużo czasu na ćwiczenia.

- Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód ze wiek można mieć w dosłownie w d... - napisała.

Trzeba się zgodzić, że wokalistka jest w świetnej formie i nie wygląda na swój wiek. Wiele młodszych kobiet na pewno zazdrości jej doskonałej kondycji czy pewności siebie. Jak widać, gwiazda nie przejmuje się tym, co ktoś może o niej pomyśleć. Zna własną wartość i nie zamierza przejmować się negatywnymi opiniami.

Co ciekawe, Doda po raz kolejny zabrała ze sobą nie męża, a przyjaciółkę. To właśnie ona robi jej większość zdjęć, które później fani mogą oglądać na jej Instagramie. Razem spędzają czas na relaksie i zapewne świetnie się bawią.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >