Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Doda ma świetną figurę i idealnie płaski brzuch. Je tłuste potrawy, ale wyeliminowała jedną rzecz. Zdradziła nam sekret
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.03.2023 08:07

Doda ma świetną figurę i idealnie płaski brzuch. Je tłuste potrawy, ale wyeliminowała jedną rzecz. Zdradziła nam sekret

Doda
fot. Świat Gwiazd

Doda jest jedną z gwiazd, które czują się pewnie we własnej skórze i nie boją się eksponować atutów. Po występie w "Pytaniu na śniadanie" zdradziła nam kilka kroków, które pomogły jej osiągnąć smukłą figurę.

Udział piosenkarki w śniadaniówce TVP odbił się szerokim echem w mediach. Po długich latach nieobecności gwiazda postanowiła zrobić show już samą stylizacją. Nie sposób nie pozazdrościć jej figury.

Doda zachwycała w "Pytaniu na śniadanie" odważną stylizacją

Kreacje piosenkarki zazwyczaj jako pierwsze przyciągają wzrok podczas medialnych eventów. Gwiazda stawia przede wszystkim na kobiece zestawienia, które podkreślą jej atuty, a zarazem uzewnętrzniają odważny charakter.

W śniadaniówce nie gryzła się w język, a jej skórzany komplet tylko podkreślał, że prowadzący mają do czynienia z wulkanem energii. Na kanapie zasiadła w kurtce z ostro zakończonymi ramionami, a także długich spodniach z odważnie wyciętymi dziurami na biodrach.

W stylizacji jej figura prezentowała się rewelacyjnie, tym bardziej że pod nakryciem Doda założyła jedynie prosty crop top. Podczas rozmowy z gwiazdą podpytaliśmy o jej sekret smukłej sylwetki.

Michał Szpak w krótkich włosach? To zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

Doda o podstawowych zasadach dbania o figurę

Piosenkarka z chęcią prezentowała nam swoje wdzięki, których pozazdrościłaby niejedna kobieta. Okazuje się, że aby uzyskać taką sylwetkę, nie można bezczynnie czekać. Doda wymieniła kilka kroków, by rozpocząć pracę nad ciałem.

Dyscyplina, konsekwencja, dieta, dobry sen i dwa razu w tygodniu trening — wyliczyła krótko.

Doda zdradziła również, że jej jadłospis absolutnie nie wyklucza tłustych potraw, co często odrzucamy z myślą o chudnięciu. Co więcej, artystka zauważyła zalety spożywania zdrowych tłuszczy.

Ja jem bardzo tłusto. […] Tłuste jest bardzo fajne na skórę. Jest ona dużo lepsza niż jakiś suchotnik — tłumaczyła nam.

Okazuje się, że piosenkarka znalazła inny sposób na wydobycie smukłej sylwetki. Wystarczyło, że usunęła przyjmowanie jednego składnika.

Doda usunęła z diety jedną rzecz, a efekty widać gołym okiem

Piosenkarka nie ukrywa, że przełomowym punktem w dbaniu o sylwetkę było pozbycie się wszelakich cukrów. W jej przypadku duży wpływ na taką decyzję miały dodatkowo kwestie zdrowotne.

Nie jem cukrów. Ze względu na to, że miałam chorą tarczycę, a nie mam jej, bo wyleczyłam ją tym jedzeniem, czyli wyeliminowaniem laktozy, glutenu i przetworzonych rzeczy. To też wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są wydobyte — zdradziła Doda.

W przypadku piosenkarki nie musi się ona obawiać nadchodzącego sezonu bikini i odsłaniania większej ilości ciała. Wiele razy pokazała, że lubi bawić się modą oraz nietypowymi rozwiązaniami. 

Zobacz zdjęcia:

Doda (24).jpg
fot. KAPiF
Doda (27).jpg
fot. KAPiF
Doda (26).jpg
fot. KAPiF
Doda (25).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama