Doda Żródło: eastnews & TRICOLORS

Doda pokazała bliznę na ramieniu. Usunięcie tatuażu dało się we znaki

7 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Doda pokazuje internautom “pamiątkę” po relacji z jednym z byłych partnerów. Chodzi o tatuaż, który przed laty był wyznaniem miłości. Obecnie symbol zmienia się w tkankę bliznowatą, co piosenkarka przedstawiła fanom na łamach mediów społecznościowych. Czarny tusz wtłoczony pod skórę miał trwać jak miłość Dody i byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Zarówno dla uczucia ex-małżonków, jak i dla ozdoby ciała, los napisał jednak inny, mniej romantyczny scenariusz.

  • Przez lata media chętnie przyglądały się kolejnym związkom Dody
  • Po jednym z nich wokalistce została pamiątka na ciele w postaci tatuażu
  • Piosenkarka od dawna próbuje go usunąć

Doda należy do tych gwiazd polskiego show biznesu, które prowadzą bujne życie w social mediach. Ostatnio piosenkarka obficie relacjonowała niezwykle długie wakacje w Meksyku, racząc fanów malowniczymi pejzażami tamtejszych plaż. Podobnie jak ciekawe są zagraniczne wycieczki urodzonej w Ciechanowie piosenkarki, tak pełne wzlotów i upadków było jej życie osobiste, które od lat z wypiekami na policzkach śledzą polskie media. Obiektem zainteresowania portali plotkarskich są między innymi związki Dody.

Związkowe wzloty i upadki Dody

Pierwszym “medialnym” mężem Dody był nikt inny, jak reprezentant Polski w piłce nożnej Radosław Majdan (obecny małżonek Małgorzaty Rozenek). Para poznała się w Ustce w 2003 roku; ich związek rozwijał się w zawrotnym tempie i już w 2005 roku ten duet połączył węzeł małżeński.

Równie szybko relacja Dody i Majdana się jednak rozpadła. W 2007 roku papiery rozwodowe trafiły do odpowiedniej instytucji, a sama wokalistka potwierdziła ich złożenie na łamach programu “Dzień Dobry TVN”. Tak zakończył się związek “polskich Beckhamów”, po którym Doda znów spróbowała szczęścia w miłości, tym razem u boku Adama Darskiego (Nergal).

Doda i Nergal zaręczyli się w 2010 roku - niespełna rok później i ta relacja dobiegła jednak końca, tuż po tym, jak Adam Darski wyszedł z poważnej choroby onkologicznej (muzyk cierpiał na białaczkę). Krótko potem Doda próbowała ułożyć sobie życie u boku choreografa Błażeja Szychowskiego (co zakończyło się niepowodzeniem) oraz Emila Haidara. W 2015 roku za pośrednictwem Facebooka piosenkarka poinformowała fanów, że i ten związek dobiegł jednak końca.

Przekazano pierwsze informacje ws. pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Ma odbyć się pod koniec tygodniaPrzekazano pierwsze informacje ws. pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Ma odbyć się pod koniec tygodniaCzytaj dalej

Obecnie (jak głosi oficjalna wersja) Doda pozostaje w związku z producentem filmowym Emilem Stępniem. Wokalistka wyszła za niego w rodzinnym Ciechanowie (gdzie wzięli ślub cywilny) i w hiszpańskiej miejscowości Marabella (gdzie powiedzieli sobie sakramentalne “tak”).

Wokalistka w trakcie usuwania “pamiątki” po byłym mężu

Ostatnio niezwykle aktywna w social mediach piosenkarka postanowiła przybliżyć fanom historię jednego ze swoich tatuaży, a raczej to, jak nieborakowi przyszło ostatecznie zniknąć z tego świata. Chodzi o zdobiący skórę artystki czarny napis, pierwotnie będący świadectwem jej miłości do Radosława Majdana (pierwszego oficjalnego męża Dody).

Przed laty Doda zdecydowała się wtłoczyć pod skórę na ręce czarny tusz tworzący napis “Kochać Radek” w języku hebrajskim (w pisownię niepostrzeżenie wkradł się wtedy błąd). Po zakończeniu relacji Dody z Radosławem Majdanem wokalistka postanowiła przerobić napis na “nieśmiertelność” w języku hindi. I to ostatecznie jej jednak nie usatysfakcjonowało, czego efekty fani Dody mogli podziwiać ostatnio na jej Instagramie.

Jakiś czas temu Doda, przy pomocy specjalistów, rozpoczęła proces usuwania tatuażu. Usuwanie “pamiątki” jest długie, bolesne, żmudne i z pewnością kosztowne. Efektem starań jest pokaźna blizna, jaką piosenkarka zaprezentowała obserwującym na Instagramie.

- Łaaał, jaki piękny! Nie no, warto było robić ten tatuaż. Tak, nic nie żałuje! - przekonuje ironicznie Doda na opublikowanym nagraniu.

Doda tatuaż

Źródło: instagram@dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plejada

Następny artykuł