Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda z nowym programem po porządkach Edwarda Miszczaka. "Tego w Polsce jeszcze nie było"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.02.2023 16:52

Doda z nowym programem po porządkach Edwarda Miszczaka. "Tego w Polsce jeszcze nie było"

Edward Miszczak i Doda
fot. KAPiF

Jesienią ubiegłego roku widzowie Polsatu z zapartym tchem śledzili program "Doda. 12 kroków do miłości". Format okazał się strzałem w dziesiątkę, a sam Edward Miszczak pozytywnie ocenił współpracę z artystką. Okazuje się, że już niebawem doczekamy się kolejnej produkcji z udziałem piosenkarki.

Wiele miesięcy temu Doda otwarcie i głośno mówiła, iż jej marzeniem jest występ we własnym reality-show. Artystka nie rzuca słów na wiatr i jak powiedziała, tak też zrobiła. Nie poprzestała jednak na jednym formacie.

Doda z nowym programem

Jeszcze kilka miesięcy temu Polacy z zaciekawieniem wyczekiwali kolejnego odcinka programu "Doda. 12 kroków do miłości", w którym artystka poznała 12 mężczyzn. Z każdym z nich udała się na spotkanie, a następnie wybrała dwóch, których sama zaprosiła na randkę. Mimo że widzowie mieli swojego faworyta, gwiazda nie związała się z żadnym z nich, ponieważ szczęście znalazła u boku Dariusza Pachuta.

Niemniej jednak format był ochoczo oglądany przez widzów, co przełożyło się na zadowalające dla stacji wyniki. Okazuje się, że Edward Miszczak postanowił kontynuować dobrą passę i zadecydowano o stworzeniu nowego formatu z Dodą w roli głównej.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dodą. Jej program "Doda. 12 kroków do miłości" okazał się sukcesem, osiągał fantastyczne wyniki w internecie. Kontynuujemy z Dodą współpracę, pracujemy nad nowym projektem — powiedział Edward Miszczak w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl

Kiedy premiera nowego programu Dody?

Dorota Rabczewska zdążyła już poinformować internautów, że prace nad nowym programem już ruszyły. Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w olśniewającej kreacji, w której pozuje przed kamerą. Podpisała je wymownie:

Kolejne reality przed nami się tworzy — przekazała. Wierni fani artystki zapewne nie mogą się doczekać, kiedy program ujrzy światło dzienne. Niestety na premierę przyjdzie im trochę poczekać. Format na pewno nie ukaże się tej wiosny, natomiast jak przekazały Wirtualne Media, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, program zadebiutuje na antenie Polsatu dopiero jesienią 2023 roku.

[...] Pracujemy nad nowym projektem, który trafi do emisji najprawdopodobniej w jesiennej ramówce. Na chwilę obecną nie zdradzamy szczegółów na ten temat — przekazał Edward Miszczak w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Na ten moment trudno przewidzieć, na czym dokładnie skupi się program. W sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Doda w rozmowie z Plotkiem wyjawiła tajemniczo, że będzie to produkcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było.

Jak zwykle zrobimy coś, czego w Polsce jeszcze nie było — skwitowała Doda.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prawdę o prywatnym życiu Olgi Tokarczuk zna mało kto. Ślub brała dwa razy, syn zamiast komunii miał "inicjację"

  2. Wyglądała pięknie, ale tylko spójrzcie, co założyła na nogi. Tak przyszła na ramówkę Polsatu

  3. "Pierwsza miłość" wiosną. Jedna z głównych bohaterek zachoruje na raka, w Wadlewie ktoś zginie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: wirtualnemedia.pl, plotek.pl