Swiatgwiazd.pl

fot. tiktok.com/@szosaa

Dom Agaty Szostek z "Projekt Lady" przeszukany przez policję. "Już Cię tu szukać nie będą"

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Agata Szostek stała się znana dzięki programowi TVN "Projekt Lady". Wzięła udział w pierwszej edycji, pod czujnym okiem Małgorzaty Rozenek. Choć od czasu emisji show minęło sporo czasu, kobieta wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Dziś zdała relację ze wstrząsającego poranka, kiedy to do jej domu niespodziewanie zapukała policja.

Szostek aktywnie działa w mediach społecznościowych. To właśnie tam opowiedziała, co przydarzyło się jej niedzielnego poranka. Bycie obudzoną przez funkcjonariuszy, poszukujących pewnego mężczyzny, na pewno zapamięta na długo.

Uczestniczka "Projekt Lady" obudzona przez policję. Przeszukali całe mieszkanie

W niedzielę o godzinie szóstej rano większość z nas śpi błogim snem lub przynajmniej o tym marzy. Agacie Szostek nie było to dziś dane. Właśnie o tej godzinie zapukali do niej policjanci, poszukujący niejakiego "pana Sebastiana".

Właśnie mnie obudziła policja. Szukali jakiegoś pana, który podał mój adres, że on się tu znajduje. Niedziela, 6 rano. Patrzyli, czy nie ma go u mnie – zrelacjonowała wszystko na TikToku.

Szostek postanowiła podejść do całej sytuacji z humorem. W swoim nagraniu zwróciła się nawet bezpośrednio do poszukiwanego mężczyzny. "Może i dobrze, może i niedobrze, żadnego mężczyzny tu nie ma. Pan poszukiwany to pan Sebastian i na liście gończym tak w miarę wyglądał, więc wiesz, Sebuś, jak to widzisz, Sebuś, to już tu byli i już cię tu szukać nie będą" zażartowała, mrugając do kamery.

Agata Szostek z "Projekt Lady" o porannej wizycie policji

Kobieta opowiedziała też zabawną anegdotkę. "Tak wstałam, ktoś wali w drzwi, ja mam bałagan, i nie wiedziałam, kto tam jest, to wiadomo, nie będę biegać i sprzątać. Ale coś mnie podkusiło i w ostatnim momencie schowałam wibrator" dodała ze śmiechem.

I dzięki bogu, bo się nie spodziewałam, a oni jednak wchodzili i przeszukiwali, czy jest tu pan Sebastian. Chociaż w sumie mogłam zostawić i powiedzieć: proszę pana, tu jest dowód w sprawie, tu Sebastiana nie ma, tu jest tylko ten "pan" – skomentowała Szostak .

W kolejnym filmiku Agata wyjaśniła też, czemu zgodziła się na przeszukanie mieszkania, mimo że funkcjonariusze nie mieli ze sobą nakazu. Wyjaśniła, że policjanci byli bardzo grzeczni. "Jaki miałabym w tym cel, żeby się kłócić, nie pozwolić im wejść, żądać nakazu? Po co? Takim zachowaniem wzbudziłabym tylko niepotrzebne podejrzenia" dodała na koniec.

Zobacz filmy:

@szosaa Odpowiadanie użytkownikowi @Mona ♬ dźwięk oryginalny - Szos_a

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć

  2. Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"

  3. Edyta Jungowska: Kariera, mąż, życie prywatne. Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]