Swiatgwiazd.pl
Agata Szostek

instagram.com/szos_a

Agata Szostek z "Projektu Lady" po niezdanym egzaminie dała upust emocjom na Instagramie. Fanka ostro jej odpowiedziała

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Agata Szostek była uczestniczką pierwszej edycji "Projektu Lady". Zyskała bardzo dużą sympatię widzów, przez co do dzisiaj jest bardzo popularna. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami bardzo przykrą dla niej sytuacj

  • Agata Szostek była jedną z uczestniczek pierwszej edycji Projektu Lady.

  • Na jednej z ostatnich relacji na swoim Instagramie była uczestniczka Projektu Lady żaliła się swoim obserwatorom, ponieważ nie udało jej się zdać egzaminu na prawo jazdy.

  • Agata spotkała się z dużą krytyką fanów.

Agata Szostek była jedną z uczestniczek pierwszej edycji Projektu Lady. Niestety zaraz po zakończeniu programu powróciła do swoich dawnych nawyków. Zaczęła dużo imprezować i korzystała z używek. Na szczęście bardzo szybko udało jej się z tym skończyć. Jak dowiadujemy się z Instagrama Agaty, teraz jej celem jest zdanie egzaminu na prawo jazdy. 

Agata Szostek nie zdała egzaminu na prawo jazdy? 

Na jednej z ostatnich relacji na swoim Instagramie była uczestniczka Projektu Lady żaliła się swoim obserwatorom, ponieważ nie udało jej się zdać egzaminu na prawo jazdy. Agacie bardzo trudno było powstrzymać emocje. Swoje Instastory nagrała zaraz po całym zdarzeniu. 

Gwiazda nie mogła pogodzić się z wynikiem egzaminu. Wyznała, że popełniła błąd, gdy egzamin dobiegał końca. Miała już wracać do WORD-u. 

Okazuje się, że Agata przez pomyłkę wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu równoległym. Nie zwróciła na nie uwagi. Dramaturgii sytuacji dodały jeszcze okoliczności zewnętrzne. Szostek widziała, jak dziewczyny idące obok śmiały się z niej, bo widziały, że jej egzaminator musiał ostro zahamować. 

Opowiadając przykre zajście, Agata płakała. Chciała dać upust swoim emocjom i nie uważała na słowa. To zrozumiałe w takiej sytuacji. Jednak nie dla wszystkich. 

Mimo iż po jakimś czasie Agata wytłumaczyła fanom, że już czuje się o wiele lepiej, a w poprzednim filmiku po prostu potrzebowała odreagować, znaleźli się tacy, którzy nie potrafili jej zrozumieć.

Krytyka fanów 

- Ogarnij się dziewczyno, proszę cię. Albo zapisz się do jakiegoś specjalisty, bo z tobą coraz gorzej, serio - brzmiała wiadomość od jednej z internautek, którą udostępniła Agata. 

Szostek postanowiła odpowiedzieć na oskarżenia. Jak stwierdziła, płacz to nic złego, każdy ma prawo do złości, czy do smutku. Sama jest świadoma, że i tak bardzo się zmieniła przez ostatnie dwa lata i wciąż osiąga coraz więcej. Zasugerowała internautce, by najlepiej przestała ją obserwować, skoro nie jest w stanie tego zrozumieć. 

Później Agata zwróciła się do wszystkich swoich fanów. Przekonywała, że każdy ma prawo, by się wypłakać, a idealne wizerunki wielu instagramerów są przekłamane i przerysowane.

Szostek zwróciła też uwagę na to, że bardzo często negatywne emocje są tłumione i demonizowane. Zasugerowała, że jest to zupełnie niepotrzebne, a wręcz szkodliwe. Zgadzacie się z opinią Agaty? 

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowe informacje ws. stanu zdrowia Jacka Borkowskiego

  • Brat Barby Kelly ujawnił smutną prawdę o jej problemach

  • TVP wydało pilne oświadczenie ws. rzekomo obraźliwej dekoracji

Źródło: Pudelek.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >