Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek. Fani: "Przepięknie Pani wygląda, ciąża bardzo służy"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.11.2022 18:00

Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek. Fani: "Przepięknie Pani wygląda, ciąża bardzo służy"

Dominika Gwit
Fot. instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit pokazała w mediach społecznościowych piękną, jesienną stylizację. Strój przepięknie wyeksponował jej ciążowy brzuszek. Fani zasypali ją w komentarzach setkami pochwał i gratulacji. Byli zgodni, że ciąża jej bardzo służy.

Gwit od dłuższego czasu publikuje szczególnie radosne wpisy. Powodem jest wyczekana ciąża. Aktorka oraz jej mąż nie mogą się doczekać pojawienia się na świecie maluszka. Teraz przyszła mama pokazała się w wyjątkowo urokliwym wydaniu.

Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek

Dominika wraz z nadejściem listopada przeszła na urlop macierzyński i zrezygnowała z wystąpień teatralnych. Na szczęście nie oznacza to, że zawiesiła aktywność w internecie. Jej fani cały czas mogą podziwiać ją w coraz to nowych kreacjach i wraz z nią przeżywać oczekiwanie na pojawienie się na świecie jej pierwszego maleństwa.

Ale pogoda! Ale jesień! Kto to widział, żeby w ostatnim dniu października chodzić bez kurtki. W Dąbrowie Górniczej ciepło fest! A u Was jak? Kocham jesień – napisała na Instagramie Gwit, prezentując się na tle drzewka ze złocisto-czerwonymi liśćmi.

Dominika zapozowała w jesiennym krajobrazie z promiennym uśmiechem. Założyła bardzo odpowiednią kolorystycznie sukienkę w odcieniu butelkowej zieleni, wytłaczaną we wzór przypominający skórę. Kreacja podkreśliła jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek, który na jednym ze zdjęć objęła czułym gestem.

Fani zachwyceni wyglądem Dominiki Gwit w ciąży

W komentarzach pod postem Dominiki posypały się pochwały. Internauci podkreślali, że błogosławiony stan bardzo służy aktorce. "Pani Dominiko, ale od pani radość bije", "Przepięknie Pani wygląda, ciąża bardzo służy", "Promieniejesz Dominiko", "Piękna, coraz piękniejsza!" pisali fani.

Wiele pochwał zebrał też strój aktorki. "Pani Dominiko, wygląda pani przepięknie", "Piękną ma Pani sukienkę", "Skąd sukienka? Piękny kolor", "Ależ pani ślicznie wygląda" pisali internauci. I rzeczywiście, na radosny uśmiech Gwit aż miło jest patrzeć. Decyzja o chwilowym odejściu ze sceny najwyraźniej była słuszna (więcej TUTAJ), bo aktorka wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną.

Niestety, kiedy maleństwo pojawi się na świecie, fani nie będą mogli go zobaczyć. Dominika i jej mąż zdecydowali, że nie pokażą jego twarzy w trosce o prywatność i bezpieczeństwo maluszka. Nie wiadomo też, jakie dziecko będzie nosiło imię. Wiadomo jedynie, że rodzice wybrali "tradycyjnie polskie" miano (więcej TUTAJ).

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. "Z jednej strony ulga". Jacek Jelonek chwilę po ostatnim odcinku "TzG" zabrał głos, wyznał, co go spotkało

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].