Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Tajner tylko w taki sposób robi jajecznicę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.05.2024 10:42

Dominika Tajner tylko w taki sposób robi jajecznicę

Dominika Tajner
fot. KAPiF

Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się, jak przyrządza jajecznicę. Dodaje do niej nietypowy składnik. Szczegóły. 

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner była czwartą żoną popularnego wokalisty, Michała Wiśniewskiego. Jest także córką Apoloniusza Tajnera, który przez wiele lat był prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, a aktualnie jest wiceprezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Ślub Dominiki i Michała odbył się w czerwcu 2012 roku. 

Ślub wzięliśmy po 2 latach, więc też nie tak na świeżo. Wychodziłam za mąż z miłości, pełna miłości, że się zestarzejemy razem - opowiadała w rozmowie z “Vivą!”. 

Kobieta przez wiele lat wspierała karierę ukochanego, gdyż była menadżerką zespołu “Ich Troje”. Wspólnie wychowywali jej syna z poprzedniego związku, Maksa. Jednak w 2019 roku para podjęła decyzję o rozwodzie. Dominika Tajner wyznała, że nie potrafili oddzielić spraw prywatnych od zawodowych. Kobieta nie została zaproszona na jubileusz zespołu. 

Ja ten zespół prowadziłam 7 lat, kawał czasu. Większość czasu rozmawiasz o zespole, mówię z Michałem… że to się wysypało, tamto. Potem, jak się rozeszliśmy zawodowo, to się okazało, że nie mamy wspólnych tematów. Przy Ich Troje zatarła się ta granica, ja się nie czułam kobieco, jak partnerka, jak żona, tego flow mi brakowało - wyznała w rozmowie z portalem “Pomponik”. 

Dominika Tajner dopiero co zmagała się z nowotworem, właśnie poinformowano o kolejnej chorobie. Walka trwała 2 miesiące Dominika Tajner w żałobie. Poinformowała o śmierci najbliższej osoby. "Nie mówię »żegnaj«, lecz »do zobaczenia«"

Problemy zdrowotne Tajner

Córka Apoloniusza Tajnera w 2021 roku usłyszała od lekarza, że ma nowotwór piersi. Guz był do natychmiastowej operacji, której Dominika Tajner się poddała. W kolejnych miesiącach zdecydowała się na rekonstrukcję biustu. Tak mówiła o chorobie w mediach:

Było to stadium łagodne. Dzięki klinice udało się szybko zoperować tę pierś i pozbyć tego potworka. […] Operacja się udała, cały potwór został usunięty, wyrzucony w siną dal.

Kobieta przyznała, że jej uzewnętrznienie się na temat choroby miało na celu wsparcie innych kobiet oraz nakłonienie ich do wykonywania profilaktycznych badań, które pozwolą na szybsze wdrożenie leczenia i ratowanie życia. Po jakimś czasie przyznała jednak spadła na nią fala krytyki za wypowiedzi o nowotworze. Wiele osób zarzucało jej, że próbowała się wybić na chorobie.

Mimo że tego nie żałuję, bo wiem, że swoją historią pomogłam wielu osobom, to nie chcę drugi raz przez to przechodzić - opowiadała. 

Dominika Tajner o idealnej jajecznicy przyrządzanej przez jej babcię

Wielu z nas wspomina smaki dzieciństwa i potrawy, które przyrządzały nasze mamy, czy babcie. Niedawno Dominika Tajner podjęła ten temat i odpowiedziała o idealnej jajecznicy, którą robiła jej babcia. 

Wszyscy tęsknimy za smakami dzieciństwa. Ja zawsze najbardziej tęskniłam za najzwyklejszą rzeczą, jaką jest jajecznica, ale jajecznica, jaką robiła mi babcia Helenka. Okazało się, że jej sekretem jest garnek żeliwny, bo w nim to proste danie smakuje jak marzenie - wyznała w rozmowie z “Faktem”. 

Była żona Wiśniewskiego zdradziła, że dziś coraz lepiej radzi sobie z przyrządzaniem jajecznicy i wraca do dawnych czasów. 

 Przez lata szukałam podobnego, w końcu, zupełnie przez przypadek, się udało i kupiłam podobny na targu staroci. Mogę dziś jak babcia mieszać zwykłym widelcem, nie martwiąc się, że zniszczę teflon. Coraz częściej udaje mi się odtworzyć ten smak i wracam do krainy dzieciństwa - opowiadała. 

Okazuje się także, że kobieta dodawała nietypowy składnik do jajecznicy, dlatego miała ona taki niepowtarzalny smak. Mowa o pokrzywie, która nie tylko podbija wrażenia smakowe, ale sprawia, ze danie jest o wiele zdrowsze i bardziej pożywne

Co o tym myślicie?

Dominika Tajner, fot. KAPiF
Dominika Tajner, fot. KAPiF
Dominika Tajner, fot. KAPiF
Dominika Tajner, fot. KAPiF