Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dopiero mówiono o problemach Grzegorza Markowskiego, w święta do sieci trafiło zdjęcie. Mówi wszystko o jego stanie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.04.2023 23:09

Dopiero mówiono o problemach Grzegorza Markowskiego, w święta do sieci trafiło zdjęcie. Mówi wszystko o jego stanie

Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
Fot. KAPiF

Grzegorz Markowski usunął się ostatnio sprzed blasku fleszy. Kiedy w 2021 roku ze smutkiem poinformował, że nie może wyruszyć w tournée z okazji 40-lecia zespołu Perfect, nie ukrywał, że jedną z przyczyn są problemy zdrowotne. Jak wygląda teraz? Zobaczyliśmy go dzięki nowej fotografii, jaką zamieściła w święta jego córka Patrycja Markowska.

We wrześniu słynny lider grupy Perfect będzie obchodził 69 urodziny. Niestety ostatnio na scenie widzieliśmy go w 2022 roku na Top of the Top Sopot Festival, kiedy zaśpiewał wspólnie z Patrycją. Poza tym muzyk nie koncertuje i nie udziela się publicznie.

Jak czuje się Grzegorz Markowski? Lider Perfectu zrezygnował z grania w 2021

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny – ogłosił z żalem Markowski w 2021.

W oświadczeniu, jakie opublikował wtedy za pośrednictwem profilu swojej córki Patrycji dodał, że przyczyną są jego pogarszające się problemy zdrowotne. Od tego czasu możemy go oglądać jedynie na rodzinnych zdjęciach, które od czasu do czasu wrzuca piosenkarka.

Adam Zdrójkowski wściekł się w samą Wielkanoc. "Takie świąteczne obrazki"

Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska na święta

Patrycja jest bardzo blisko ze swoim ojcem. Co jakiś czas pokazuje go fanom na Instagramie. Tak było w Wigilię 2022 roku, kiedy nagrała krótki filmik ze wspólnego śpiewania kolęd, czy też w Święto Zmarłych, kiedy razem zapozowali na tle jesiennego krajobrazu.

Całkiem nowa fotografia pojawiła się w Niedzielę Wielkanocną. Markowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje z ojcem. Oboje są odświętnie ubrani, a Grzegorz ma na sobie elegancką białą koszulę i nierozłączne przyciemnione okulary. Nie zmieniła się jego fryzura: burza gęstych loków, teraz już niemal białych.

Patrycja Markowska w Wielkanoc pokazała tatę

My już po rezurekcji przy rodzinnym stole. Uwielbiam te święta. Odrodzenia dla Was – napisała Patrycja.

Poza tą fotografią piosenkarka dodała też zdjęcie w relacji na Instastories: tam możemy zobaczyć całą rodzinę, zgromadzoną przy świątecznym stole, uginającym się od wielkanocnych potraw. „Rodzina” podpisała fotos Markowska, dodając emotikonę serduszka.

Zobacz zdjęcia:

Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
Fot. instagram.com/patrycja_markowska_official
Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, fot. KAPiF