Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grzegorz Markowski zniknie ze sceny? Patrycja Markowska przekazała smutne wieści
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 30.06.2022 22:32

Grzegorz Markowski zniknie ze sceny? Patrycja Markowska przekazała smutne wieści

Patrycja Markowska - EA
TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska przekazała niepokojące wieści o ojcu. Grzegorz Markowski niebawem zniknie ze sceny? Okazuje się, że ma coraz mniej chęci do występowania. Jego córka stara się walczyć ze wszystkich sił.

Grzegorz Markowski od dawna króluje na polskiej scenie muzycznej. W ślad za nim poszła jego jedyna córka, Patrycja, która również od lat święci triumfy w rodzimym show-biznesie. Oboje oddają muzyce całe serce, zdobywając coraz to większe uznanie w oczach Polaków.

Jaki ojciec, taka córka

Grzegorz Markowski zyskał sławę za sprawą zespołu Perfect, któremu udało się wydać aż dziewięć albumów studyjnych. Grupa powstała w 1980 roku, od samego początku zyskując sympatię słuchaczy.

Patrycja Markowska szybko zaczęła podążać śladami ojca. W 1994 roku została jedną z laureatek konkursu "Odkrywamy talenty", a już w 2001 wydała swój debiutancki album. Momentalnie zaczęła wspinać się po szczeblach kariery, a z czasem zaczęła występować również u boku ojca.

W 2019 roku muzyk nagrał wraz z córką album zatytułowany "Droga", który odniósł ogromny sukces. (ZOBACZ TEŻ) Mimo wielkiej popularności, oboje od samego początku starają się skrupulatnie oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Na forum publicznym dzielą się absolutnym minimum, dokładnie selekcjonując wszelkie ciekawostki.

Ostatnio jednak Patrycja Markowska zrobiła wyjątek w programie "Co za tydzień", w którym odniosła się do działalności swojego ojca. Przekazała niepokojące wieści.

Grzegorz Markowski zniknie ze sceny?

Chociaż Grzegorz Markowski nie występuje już tak często, jak kiedyś, fani byli przekonani, że ten jeszcze przez długie lata będzie święcił triumfy na polskiej scenie. Tymczasem, jak zdradziła Patrycja, 68-latek ma coraz mniej chęci do koncertowania. (ZOBACZ TEŻ)

- Tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł. Natomiast na najnowszej mojej płycie jest piosenka „Kieszenie”, duet z tatą i powiedziałam mu: „Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja - mówiła w "Co za tydzień".

Wygląda na to, że Grzegorz Markowski zamierza coraz bardziej oddalać się od sceny. Patrycja Markowska stara się namawiać go do występów, ale, jak podkreśliła, nie zawsze się to udaje.

- Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: „Tata, a może jednak?” i czasem daje się namówić - dodała.

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski
TRICOLORS/East News
Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski
TRICOLORS/East News
Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski
TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Niezwykłe urodziny księcia Williama. Z samego rana czekał na niego prezent od dzieci

  2. Kim jest żona Artura Barcisia? Aktor wspomina, że zakochał się w sekundę

  3. Dramat miesiąc po ślubie. W nocy gwiazdor wylądował w szpitalu, córka błaga o modlitwę Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Jastrząb Post