Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dopiero ogłosiła ciążę, a już pojawiły się problemy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 06.06.2024 11:15

Dopiero ogłosiła ciążę, a już pojawiły się problemy

Marcelina Zawadzka
fot. KAPiF

Marcelina Zawadzka niedawno pochwaliła się informacją, że spodziewa się dziecka. W mediach pojawiła się jednak smutna informacja odnośnie przyszłości prezenterki w telewizji. Szczegóły. 

Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Marcelina Zawadzka to znana osobowość telewizyjna oraz Miss Polonia z 2011 roku. W mediach było głośno o życiu prywatnym prezenterki. Ma ona na koncie kilka związków. Jej partnerami byli m.in. aktor, Mikołaj Roznerski, czy Rafał Jonkisz, który zdobył tytuł Mistera Polski 2015.

Od kilku lat jest ona związana z biznesmenem niemieckiego pochodzenia, Maksem Gloecknerem. Rok temu Marcelina Zawadzka pochwaliła się informacją, że zaręczyła się z ukochanym. Niedawno modelka przekazała szczęśliwą nowinę, że jest w ciąży. Para pochwaliła się romantycznym zdjęciem z podróży do Meksyku, na którym Marcelina wyeksponowała ciążowy brzuszek. 

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc - napisała w mediach społecznościowych. 

Przykre wieści o ojcu dziecka Zawadzkiej. A dopiero ogłosili ciążę Marcelina Zawadzka dopiero co ogłosiła ciążę, a tu takie złe wieści

Przyszłość Marceliny Zawadzkiej w "Farmie"

Tuż po ogłoszeniu ciąży przez Marcelinę Zawadzką, w mediach zaczęły pojawiać się informacje odnośnie jej przyszłości w programie “Farma” emitowanym w stacji telewizyjnej Polsat, w którym pełni ona rolę gospodyni. Jej współprowadząca napisała w mediach społecznościowych:

Moja ukochana Marcelinka spodziewa się dzidziusia, a to oznacza, że kolejny raz zostanę ciocią. To oznacza również, że na 'Farmie' potrzebuję dodatkowego wsparcia. Jak myślicie, kto dołączy do grona prowadzących.

Szybko okazało się, kogo Iwona Krawczyńska miała na myśli. Nową współprowadzącą zostanie jej siostra, Milka. 

Oto ona! Trzecia prowadząca programu 'Farma'. Milka - witamy. Zdanie 'będzie się działo' wydaje się w tym momencie zbyt oczywiste - przekazała Krawczyńska. 

Portal “Plotek” donosi, że to Marcelina Zawadzka stoi za inicjatywą wprowadzenia nowej gospodyni w programie “Farma”. Prezenterka uwielbia swoje zajęcie, jednak ma świadomość, że praca w ciąży może być dla niej wyzwaniem. 

Nie chciała opuszczać programu, ale wie, że czasem praca po kilka godzin na pełnym słońcu, może nie być dla niej. Razem z produkcją doszli do wniosku, że będzie pojawiała się podczas mniej wymagających dni zdjęciowych. Tym sposobem przy trzeciej osobie nikt nie ucierpi - donosi informator “Plotka”. 

Marcelina Zawadzka w mediach

Zawadzka stała się rozpoznawalna w mediach, gdy w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a kilka miesięcy później walczyła również o tytuł Miss Universe. Od 2013 roku pracuje w telewizji. Początkowo współpracowała z Fox Life i TVN Turbo. Po dwóch latach przeszła do Telewizji Polskiej.

 Marcelina Zawadzka w latach 2015-2020 była jedną z gospodyń popularnego programu “Pytanie na śniadanie”. Oprócz tego była również prowadzącą m.in. “The Voice of Poland”, czy “Bake Off Junior”. W 2017 roku otrzymała Telekamerę w kategorii “Nadzieja telewizji”. 

W 2021 roku nawiązała współpracę ze stacją Polsat. Była współprowadzącą, takich wydarzeń, jak np. impreza sylwestrowa. Rok później została gospodynią “Farmy”, a program cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Na ten moment odczekał się 4. sezonów. 

Marcelina Zawadzka i Iwona Krawczyńska, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka i Iwona Krawczyńska, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka fot. KAPiF