Swiatgwiazd.pl
Dorota Szelągowska

TRICOLORS/East News

Dorota Szelągowska znów jest zakochana? Niebywałe doniesienia tabloidu

6 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Dorota Szelągowska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, choć informacje w tym temacie mimo to dość regularnie przewijają się na łamach kolorowej prasy. Niedawno gwiazda rozwiodła się po raz kolejny i to zaledwie 3 miesiące po ślubie. Teraz do fanów dotarły niebywałe pogłoski o... nowym obiekcie westchnień.

  • Dorota Szelągowska rozwiodła się trzy miesiące po ślubie

  • Gwiazda TVN układa życie na nowo

  • Szelągowska znów jest zakochana?

Dorota Szelągowska zadebiutowała na szklanym ekranie w 1998 roku, gdy została prowadzącą programu młodzieżowego "Rower Błażeja". Naprawdę głośno zrobiło się o niej dopiero jednak, gdy kilka lat temu zaangażowała się w telewizyjne formaty o tematyce wnętrzarskiej.

Życie prywatne Doroty Szelągowskiej

Szelągowska zyskała niebywałą popularność dzięki prowadzeniu programów m.in. "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Nie tylko jednak życie zawodowe Doroty budzi ogromne zainteresowanie wśród jej fanów.

Chociaż ona sama niechętnie opowiada o sferze prywatnej, sympatycy nieprzerwanie wypytują o najciekawsze smaczki, tym bardziej, że w życiu uczuciowym Doroty nie brakuje perypetii. Prywatnie bowiem jest mamą Antoniego oraz Wandy, a także trzykrotną rozwódką!

Koroniewska Dowbor

Joanna Koroniewska snuje plany o trzecim dziecku pod zdjęciem Basi Kurdej-Szatan

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod koniec lipca tego roku Szelągowska znów się rozwiodła i to zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo że wszyscy wróżyli jej i Michałowi Wawro wróżyli świetlaną przyszłość, para niespodziewanie postanowiła się rozstać.

Co więcej, pierwsze plotki o rozstaniu zaczęły pojawiać się kilka dobrych tygodni przed rozwodem. Jak dotąd architektka nie zdradziła, co było powodem takiej decyzji. Gdy opuściła salę rozpraw, temat kolejnego nieudanego małżeństwa zostawiła za sobą i zaczęła układać życie na nowo.

Szelągowska znów zakochana?

Tymczasem na łamach magazynu "Życie na Gorąco" pojawiły się pogłoski, jakoby 41-latka już miała ulokować swoje uczucia w nowym mężczyźnie. Do czerwoności rozgrzała fanów informacja, że ten miał ponoć wprowadzić się do niej zaledwie po kilku dniach związku.

- Jak udało nam się dowiedzieć, wprowadził się do niej zaledwie po kilku dniach związku i szybko podbił jej serce - podaje "Życie na Gorąco".

Póki co Szelągowska nie odniosła się do plotek na temat nowego partnera. Według tabloidu, tym razem ostrożniej podchodzi do relacji i deklaracji.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >