3-letnia córka Doroty Szelągowskiej ma prawdziwy talent. Internauci: „Kreatywna po mamie” Żródło: TRICOLORS/East News

3-letnia córka Doroty Szelągowskiej ma prawdziwy talent. Internauci: „Kreatywna po mamie”

1 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jedna z najsłynniejszych projektantek wnętrz w Polsce, Dorota Szelągowska ma niemałe powody do dumy. Na Instagramie umieściła zdjęcie prezentu, który wykonała dla niej 3-letnia córeczka. Były to kwiatki wsadzone w muszlę ślimaka, które wprawiły w zachwyt zarówno ją, jak i wielu fanów. W komentarzach posypała się lawina komplementów.

  • Dorota Szelągowska dostała prezent od swojej córki
  • To kwiatki wsadzone w muszlę ślimaka
  • Fani są zachwyceni pomysłowością 3-letniej dziewczynki

Każda mama jest zachwycona, gdy dziecko zrobi jej bezinteresowny prezent. Szczęście jest podwójne, gdy dołączona do niego jest kreatywność. Właśnie taki „gift” otrzymała Dorota Szelągowska od swojej zaledwie 3-letniej córeczki.

Dorota Szelągowska dostała prezent od córeczki

Kariera Doroty Szelągowskiej jest pełna niespodzianek i fantastycznych przygód wnętrzarskich, których bardzo często sama jest autorką. Słynna dziennikarka bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, w których na bieżąco zdaje relacje ze swojej codzienności.

Bardzo często zamieszcza na nich zdjęcia swoich projektów, ale nie tylko. Przeglądając Instagram gwiazdy, który śledzi ponad 817 tys. osób można dostrzec fotografie m.in. jej kotków i pieska, ale też z przyjaciółmi, czy znanymi postaciami polskiego show-biznesu.

Jednak ostatnie z opublikowanych zdjęć wprawiło w zachwyt fanów dziennikarki nie tylko ze względu na jego wyjątkowość, ale również fakt, kto i z jakiej okazji był autorem przedmiotu na nim umieszczonego.

Robert Janowski skomentował doniesienia o kryzysie w swoim małżeństwie. „Nie takie kryzysy się pokonywało”Robert Janowski skomentował doniesienia o kryzysie w swoim małżeństwie. „Nie takie kryzysy się pokonywało”Czytaj dalej

Otóż Szelągowska postanowiła pochwalić się niecodziennym gestem, jakim wobec niej wykazała się jej 3-letnia córeczka Wanda. Dziewczynka zrobiła swojej mamie prezent w postaci kwiatków umieszczonych w malutkiej muszli ślimaka. Dziennikarka była tym malutkim gestem zachwycona.

- Dostałam od córki bukiet w wazonie. Wersja mini, pomysłowość maxi - napisała Dorota Szelągowska.

Fani chwalą talent córki Doroty Szelągowskiej

Na pochlebne komentarze ze strony internautów nie przyszło długo czekać. Ludzie komplementowali zarówno córeczkę dziennikarki, jak i ją samą, twierdząc, że to właśnie po niej odziedziczyła talent i kreatywność.

- Rośnie godna następczyni!

- Kreatywna po mamie!

- Po mamusi! - piszą podekscytowani internauci.

Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu na antenie TVN Dorota Szelągowska prowadzi swój program pt. „Totalne remonty Szelągowskiej”. Średnia oglądalność pierwszego sezonu wyniosła ponad 1,2 miliona. Drugi, który trwa od 19 kwietnia cieszy się równie wielką popularnością.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł