Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dramat Roberta Lewandowskiego. Tuż przed Euro przekazano najgorsze
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.06.2024 14:43

Dramat Roberta Lewandowskiego. Tuż przed Euro przekazano najgorsze

Robert Lewandowski
fot. EastNews

Robert Lewandowski jest kapitanem polskiej reprezentacji i filarem biało-czerwonych. Niestety właśnie do fanów dotarły smutne wieści.

Euro 2024: reprezentacja Polski

Od niedawna reprezentacja Polski ma nowego trenerem, którym jest Michał Probierz. To właśnie pod jego wodzą biało-czerwoni uzyskali awans na Euro 2024. Gospodarzem 17. turnieju w historii piłki nożnej są Niemcy, którzy już po raz trzeci występują w tej roli.

Polska kadra tuż przed startem sportowej imprezy rozegrała dwa mecze towarzyskie. Pierwszy z Ukrainą, a kolejny z Turcją. Obydwa zakończyły się zwycięstwem orłów.

Drużyna, której kapitanem jest napastnik FC Barcelony, czyli Robert Lewandowski nie będzie miała łatwej przeprawy, do wyjścia z grupy. Musi zmierzyć się z trzema silnymi reprezentacjami: 16 czerwca rozegrają mecz z Holandią, 21 czerwca z Austrią, a 25 czerwca zmierzą się z Francją.

Niestety tuż przed startem fazy grupowej pojawiły się złe wieści dotyczące Roberta Lewandowskiego. 

Robert Lewandowski nie zagra z Holandią

W meczu z Turcją Robert Lewandowski doznał kontuzji. Okazała się ona, na nieszczęście polskiej kadry, poważniejsza niż wszyscy myśleli. 

U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii - przekazał Jacek Jaroszewski.
 

Niestety udział Roberta w meczach grupowych Euro 2024. Stoi pod dużym znakiem zapytania.

Robert Lewandowski pokazał twarze córek

W poniedziałek 10 czerwca odbył się ostatni mecz towarzyski reprezentacji Polski przed ich wyjazdem na Euro 2024. Przeciwnikiem biało-czerwonych jest Turcja. 

Robert Lewandowski był obecny na boisku od pierwszego gwizdka. Anna Lewandowska, wraz z córkami, na miejscu dopingowała ukochanego. Na nieco ponad godzinę przed rozpoczęciem meczu, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Klarą i Laurą.

Potem jednak wydarzyło się coś bardzo zaskakującego. Mecz w Polsce emitowano na TVP, a podczas niego kamerę skierowano na twarze córek Lewandowskich, które wyprowadzały ojca na murawę. Dla Laury był to debiut w takiej roli. Wcześniej Klara towarzyszyła ojcu w meczu z Estonią.

Robert Lewandowski, fot. EastNews
Robert Lewandowski, fot. EastNews
Robert Lewandowski, fot. EastNews
Robert Lewandowski, fot. EastNews