Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dzieci Kaczyńskiej na obchodach rocznicy. Martyna ma już 17 lat i przerosła mamę. Mały Staś to kopia Lecha Kaczyńskiego
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.04.2024 19:36

Dzieci Kaczyńskiej na obchodach rocznicy. Martyna ma już 17 lat i przerosła mamę. Mały Staś to kopia Lecha Kaczyńskiego

East News
East News

Marta Kaczyńska pojawiła się na obchodach 14. rocznicy katastrofy smoleńskiej. W wydarzeniach wzięła udział wraz ze swoimi dziećmi. Pociechy córki zmarłego prezydenta zmieniły się nie do poznania.

Marta Kaczyńska na obchodach 14. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Marta Kaczyńska, tak jak co roku, wzięła udział w uroczystych obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej na Wawelu. 14 lat temu w wyniku tragedii, która wstrząsnęła całą Polską, straciła obu rodziców: Lecha i Marię Kaczyńskich.

W Krakowie 43-latka zauważona została przez fotografów. Ubrana była w czarną sukienkę oraz płaszcz w tym samym kolorze. Oczy zasłaniała ciemnymi okularami. Przy jej boku trwał obecny mąż Piotr Zieliński.

Największą uwagę reporterów przykuły jednak dzieci Marty Kaczyńskiej. Najmłodsze z nich, jest zaskakująco podobne do swojego dziadka i jego brata.

Cudem uniknęła śmierci w katastrofie Smoleńskiej. Tylko raz udzieliła wywiadu. Płakała po nim cała Polska Joanna Racewicz wspomina męża w 14. rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Tuż po północy opublikowała poruszające zdjęcie

Dzieci Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. W 2003 r. poślubiła Piotra Smuniewskiego. Małżeństwo zakończyło się jednak rozwodem po czterech latach. Wówczas związała się z Marcinem Dubienieckim.

Relacja z adwokatem zaowocowała narodzinami dwóch córek: Ewy i Martyny. Starsza z nich ma 21 lat i obecnie studiuje w Seulu. Młodsza, 17-letnia Martyna mieszka w Polsce, gdzie osiąga niemałe sukcesy w jeździectwie.

Najmłodszą pociechą Marty Kaczyńskiej jest syn Staś, którego ojcem jest Piotr Zieliński, za którego córka zmarłego prezydenta wyszła w 2018 r., w dwa lata po rozwiązaniu małżeństwa z Dubienieckim.

Mały Staś to kopia braci Kaczyńskich?

Podczas wizyty Marty Kaczyńskiej w Krakowie, oprócz męża towarzyszyła jej również córka Martyna oraz syn Staś. Ewa nie mogła przyjechać do Polski, w związku z pobytem w Korei Południowej.

17-letnia wnuczka Lecha i Marii Kaczyńskich pojawiła się w stylowym, galowym stroju i już na pierwszy rzut oka zauważyć można było, że przerosła swoją mamę. Elegancko prezentował się również jej młodszy braciszek, który z uśmiechem wpatrywał się w obiektywy fotoreporterów.

Nie da się ukryć, że malec do złudzenia przypomina swojego dziadka Lecha i jego brata Jarosława. Przekonajcie się sami, przeglądając zdjęcia poniżej.

Marta Kaczyńska z rodziną
Marta Kaczyńska z rodziną, fot. Artur Barbarowski/East News
Marta Kaczyńska z rodziną
Marta Kaczyńska z rodziną, fot. Artur Barbarowski/East News
syn Marty Kaczyńskiej
Staś, syn Marty Kaczyńskiej, fot. Artur Barbarowski/East News