Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak ściągnie Kingę Rusin do Polsatu? Zaskakujące słowa! Natychmiast odpowiedziała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.08.2023 16:11

Edward Miszczak ściągnie Kingę Rusin do Polsatu? Zaskakujące słowa! Natychmiast odpowiedziała

Kinga Rusin, Edward Miszczak
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiF

Po ostatniej ramówce Polsatu Edward Miszczak narobił kolejnego szumu w kwestii pracowników stacji. Wygląda na to, że dyrektorowi tęskno za Kingą Rusin, z którą współpracował jeszcze w TVN. Była prezenterka odpowiedziała na jego słowa. Szykują się kolejne zmiany w stacji?

Edward Miszczak tęskni za Kingą Rusin

Podczas niedawnej ramówki Polsatu pokazały się nie tylko największe gwiazdy stacji w nieziemskich stylizacjach, ale także przedstawiono nowości, które już jesienią trafią do oferty. Jedną z osób najbardziej obleganych przez dziennikarzy był Edward Miszczak.

Od czasu przejęcia przez niego stanowiska dyrektorskiego Polsat przeszedł prawdziwą rewolucję. Zmiany w obsadzie programowej popularnych tytułów, a także nowe propozycje to tylko początek.

Edward Miszczak w jednej z rozmów wspomniał, że chętnie odnowiłby współpracę z dawnymi pracownikami. Na liście znajduje się m.in.: Kinga Rusin.

Ja generalnie tęsknię za Kingą Rusin. Trudno tak powiedzieć czy byłoby dla niej miejsce w Polsacie, gdyby była na to otwarta. […] Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Edward Miszczak (7).jpg
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiF
Edward Miszczak, Kinga Rusin (3).jpg
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiF
Edward Miszczak, Kinga Rusin (2).jpg
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiF
Ewa Kasprzyk została zdradzona, znała kochankę męża. O romansie dowiedziała się w tajemniczy sposób, rozwikłała zagadkę

Kinga Rusin odpowiedziała na słowa dyrektora Polsatu

Obecnie dziennikarka prowadzi bardziej podróżniczy tryb życia, a swoimi przygodami dzieli się w mediach społecznościowych. Przed internautami nie ukrywa, często odważnej, opinii na temat bieżących wydarzeń w kraju.

Mimo pobytu na odległej Alasce doszły ją słuchy o tęsknocie Edwarda Miszczaka. W najnowszym poście postanowiła odpowiedzieć byłemu pracodawcy.

Przeczytałam, że tęskni za mną dyrektor Miszczak. To bardzo miłe. Pozdrawiam go serdecznie z Alaski!

Duet miał szansę już współpracować

Kinga Rusin do TVN dołączyła w 2005 roku, gdy w kierownictwie pracował właśnie Edward Miszczak. W następnych latach oboje współpracowali przy najgłośniejszych programach stacji.

Prezenterka wcielała się w gospodynię m.in.: tanecznego "You Can Dance – Po prostu tańcz", a także rozrywkowego "Agenta – Gwiazdy". Przez ponad dekadę witała widzów jako jedna z prowadzących porannego "Dzień Dobry TVN", gdzie tworzyła duet z Piotrem Kraśką.

Edward Miszczak, Kinga Rusin.jpg
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiF
Kinga Rusin (13).jpg
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiFprzy

W 2020 roku zrezygnowała ze współpracy ze stacją i od tego czasu oddaje się podróżom po najbardziej oddalonych zakątkach globu. Być może oferta Edwarda Miszczaka będzie na tyle kusząca, że ponownie zobaczymy Kingę Rusin na ekranach telewizorów.

Kinga Rusin (12).jpg
Kinga Rusin w Polsacie?, fot. KAPiF

Źródło: Plotek