Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak w żałobie. We wzruszającym wpisie pożegnała przyjaciela

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

W ostatnim czasie fani Edyty Górniak obserwują zaskakującą przemianę swojej ulubienicy. Jeszcze nie tak dawno uwielbiała błyszczeć w blasku fleszy, w wielkim mieście czuła się jak ryba w wodzie i aktywnie prowadziła swoje social media. Teraz mieszka z dala od cywilizacyjnego zgiełku, rzadziej pozuje na czerwonym dywanie, a na Instagramie dzieli się głównie swoimi przemyśleniami na poważne, duchowe tematy. Tym razem celebrytka przekazała wyjątkowo smutną wiadomość.

  • Edyta Górniak zbliża się z naturą

  • Celebrytka w żałobie

  • Górniak opłakuje śmierć przyjaciela

Już jakiś czas temu Edyta Górniak przeprowadziła się w malowniczą okolicę pod Zakopanem, gdzie spędza czas głównie na relaksie i uduchowieniu. Nie tak dawno zdradziła, że choć na samotność nie może narzekać, jednej osoby stale jej brakuje.

Edyta Górniak tęskni za synem

Przeprowadzka w góry wymagała od niej sporych poświęceń - m.in. oddalenia się od syna, z którym nie widuje się tak często, jak by tego chciała. Allan nie radzi sobie z wyższym ciśnieniem, dlatego w nowym domu mamy jest raczej sporadycznym gościem.

- Allana ciągle boli głowa, jak do mnie przyjeżdża. Dla niego jest za wysoko. I tam, gdzie mieszkam w górach, jest faktycznie inne ciśnienie, a on jest wysokociśnieniowcem. Dlatego, gdy Allan już mnie odwiedzi, może zostać u mnie maksymalnie 2-3 dni. Nie każdy dobrze się czuje w górach i Allan jest jedną z tych osób - mówiła. (Więcej tutaj)

Samuela Górska

Tylko u nas: Mariusz Szczygieł o aferze z Samuelą Górską

CZYTAJ DALEJ

Wszechotaczająca natura nie pozwala się jej jednak nudzić, bo jak zdradziła swego czasu, dość regularnie odwiedza ją... lis. Cisza i spokój sprzyjają również wielu przemyśleniom, a tym razem pomagają Edycie uporać się ze stratą.

Edyta Górniak w żałobie

Kilka dni temu kolorową prasę obiegła porażająca wiadomość - zmarł 32-letni trener personalny gwiazd, Jacek Kramek. We wzruszającym wpisie pożegnała go m.in. Anna Lewandowska.

Na kilka pełnych żalu słów zdecydowała się również Edyta Górniak, która miała okazję współpracować z nim na planie teledysku "Lime". Śmierć 32-latka, jak wynika z wpisu celebrytki, była dla niej wielkim szokiem, a przede wszystkim bolesnym ciosem w serce.

Górniak nie potrafi pogodzić się z jego odejściem, jednak mimo to stara się zachować zimną krew i wspierać najbliższych Jacka.

- Nie potrafię tego pojąć i nie potrafię przyjąć. Od kilku godzin jestem po prostu zamroczona i wstrząśnięta. Nie znajduję słów. Nie przyjmuję tego. To jest po prostu niemożliwe. 32 lata. Przemiły, radosny, pracowity, ambitny. Odszedł Jacek Kramek, mój główny aktor z klipu »Lime«... Tulę do serca całą rodzinę Jacka. Jestem w szoku - pisała w sieci.

Edyta do wpisu dołączyła również ich wspólne zdjęcie. Krewnym i przyjaciołom Jacka składamy wyrazy współczucia.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >