Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edzia z „Królowych życia” musiała w środku nocy spełniać kaprysy Dagmary. Niebywałe, czego ta od niej wymagała
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2023 22:55

Edzia z „Królowych życia” musiała w środku nocy spełniać kaprysy Dagmary. Niebywałe, czego ta od niej wymagała

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara zwana Edzią, kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami. Jednak ten czas już minął, teraz obie kobiety nie utrzymują kontaktów. Niespodziewanie Królowa Życia wyznała, co jej przyjaciółka musiała dla niej robić. Rachunek sumienia?

Czy Dagmara Kaźmierska i Edzia już się nie przyjaźnią?

Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara dały się poznać w programie „Królowe życia” jako najlepsze przyjaciółki, znające się jak łyse konie. A jednak nawet na wizji widzowie dostrzegali spięcia między paniami i dziwne żarty, które coraz bliżej ocierały się o zwykłą złośliwość, a nawet okrucieństwo. I tak jak program TTV dobiegł końca, tak też, w międzyczasie, rozpadła się przyjaźń Dagmary i Edzi.

Kaźmierska po raz pierwszy opowiedziała o rozpadzie ich przyjaźni podczas „Domówki u Dowborów”.

Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja wiadomo, ja jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, jakby się nie skupiałam nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi wysyłać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live jakoś tak brzydko w stosunku do pani" […]. Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą tak. […] Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy – mówiła w rozmowie z Dowborami.

To jednak nie wszystko. Pewne kulisy zakończenia przyjaźni zaczęły wychodzić po czasie. Teraz Kaźmierska sama wygadała się, czego mogła mieć dosyć Edyta.

Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się na pogrzebie Gabriela Seweryna. Wiemy już dlaczego. Co za słowa...! Mocna zapowiedź nowego programu Polsatu. Dagmara, Conan i Jacek w akcji: "Uratowany"

Dlaczego Dagmara Kaźmierska i Ewa zerwały kontakty?

Kaźmierska udzieliła niedawno wywiadu portalowi Pomponik. Była Królowa Życia opowiedziała tam o wielu kwestiach, także o swojej zakończonej przyjaźni z Edytą. Dagmara opisała tam w skrócie, co sprawiło, że ich relacja zakończyła się tak burzliwie i gniewnie.

Edzia jest na mnie chyba zła. Ona klepnęła, ja później się odgryzłam, gdzie ja tego nie mam w zwyczaju. Gdzieś poszło, że byłam bardzo rozżalona. […] Ja nie umiem się długo gniewać. Później były uszczypliwości między nami, niepotrzebne szczerze mówiąc. Muszę powiedzieć, że ja za niewieloma ludźmi tęsknię, nie patrzę w tył, a za tą Edzią tęsknię – zastanawia się Kaźmierska.

Nie jesteśmy jednak pewni, czy Edzia może tęsknić za Dagmarą. Poniżej szczegóły ich relacji, które w założeniu miały brzmieć uroczo, a wyszły… przeczytajcie sami.

Edzia robiła to wszystko dla Dagmary z "Królowych życia"

Kiedy dziennikarz zapytał, co dla Dagmary było najcenniejsze w relacji z Edzią, ta wypaliła bez zastanowienia:

U Edzi zawsze jedzenie miałam, mogłam przyjść w nocy, mogłam zadzwonić: "Edzia zrób". "Już ci kochanie smażę kiełbaskę". I u Edzi nie było ważne, czy Edzia miała jedną kiełbaskę, czy miała dwa kilo, czy to była 1 w nocy, czy to była 7 rano. Kiedy Dagmarka zadzwoniła, Dagmarka zawsze miała herbatkę, bułeczkę, kiełbaskę. Czego mi brakuje z Edzią najbardziej? No, całej tej przyjaźni – wyznała Kaźmierska.

A wy bylibyście zdolni do takiego poświęcenia dla przyjaciół w środku nocy?

Dagmara i Edzia, Królowe życia
Dagmara i Edzia, fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara i Edzia, Królowe życia
Dagmara i Edzia, fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara i Edzia, Królowe życia
Dagmara i Edzia, fot. instagram.com/queen_of_life_77
Dagmara i Edzia, Królowe życia
Dagmara i Edzia, fot. instagram.com/queen_of_life_77

Źródło: Pomponik