Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Esmeralda Godlewska jest wdzięczna Martynie Wojciechowskiej. Mówi o akceptacji siebie
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 06.10.2021 02:00

Esmeralda Godlewska jest wdzięczna Martynie Wojciechowskiej. Mówi o akceptacji siebie

Esmeralda Godlewska
instagram.com/esmeraldagodlewska_official, TRICOLORS/East News

Po wielu miesiącach przerwy Esmeralda Godlewska zdaje się znów próbować zagościć na salonach. Wróciła na Instagram, gdzie chętnie pokazuje mocno wyretuszowane zdjęcia. Wpis pod ostatnią fotką mocno zaskoczył wszystkich.

Godlewska oznaczyła w nim Martynę Wojciechowską, przyznając, że jest jest bardzo wdzięczna. Chodzi o samoakceptację.

Esmeralda Godlewska wraca na salony

Swego czasu o siostrach Godlewskich było naprawdę głośno. Stale wzbudzane przez nie skandale dawały im rozgłos, o które wyraźnie zabiegały. Choć robiły wszystko, by zagrzać miejsce w show-biznesie, ostatecznie zniknęły z nagłówków tabloidów i na długi czas odsunęły się w cień.

Jakiś czas temu do mediów społecznościowych niespodziewanie wróciła Esmeralda Godlewska. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wywołała niemałe zamieszanie, zamieszczając w sieci informację o swojej śmierci. Przejęte siostry zawiadomiły wówczas policę. Finalnie okazało się jednak, że post był jedynie próbą zwrócenia na siebie uwagi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niedawno Esmeralda wróciła na Instagram i od razu zasypała obserwatorów mocno wyretuszowanymi zdjęciami. Na niektórych z nich aż wygląda nienaturalnie. Mimo to pod ostatnią z fotografii Godlewska postanowiła pochwalić się internautom, że w końcu... udało jej się zaakceptować siebie. Przy okazji podziękowała Martynie Wojciechowskiej.

Godlewska sporo zawdzięcza Martynie Wojciechowskiej

Ciężko było przewidzieć, że pod kolejnym mocno wyretuszowanym zdjęciem, Godlewska zacznie prawić o samoakceptacji. Ta natomiast nie tylko pochwaliła się, że jej udało się pokochać swoje ciało, ale też zaapelowała do innych, by akceptowali siebie.

- Nie ma idealnego ciała, czy nawet człowieka. We wspaniały sposób opowiada o pięknie oraz jego różnorodności względem miejsca zamieszkania Martyna Wojciechowska. Uwielbiam te kobietę. Każdy z nas ma w sobie rzeczy których nie lubi bądź które kocha. Mówiąc sobie, że Twoje ciało jest obrzydliwe, Ty jesteś nikim, nie nadajesz się do niczego… ranisz siebie. Przyjaciela z którym jesteś 24 godziny na dobę, pamiętaj tylko Ty możesz nim być. Zamiast mówić sobie okropne rzeczy, zacznij po mału. Zmiany to proces - czytamy.

Wygląda na to, że ostatnie miesiące, spędzone m.in. w szpitalu psychiatrycznym, do którego trafiła po załamaniu nerwowym, dały Esmeraldzie do myślenia.

- Podziękuj sobie za to, że jesteś, że dostałeś szanse na życie. Uśmiechnij się sam do siebie. A to jak je zbudujesz leży w Twoich rękach… tam gdzie prowadzi się serce tam powinnaś być. Masz je tylko jedno. Nie sp**prz tego. Bądź sobą. Kochaj siebie, dobrych ludzi i pamiętaj JESTEŚ WSPANIAŁA TAKA JAKA JESTEŚ. - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Oburzona Doda nie wytrzymała, wydała pilne oświadczenie. Została okrutnie wykorzystana 2. Magda Gessler ukrywała przed fanami drugą córkę? Internauci momentalnie zamarli 3. Porażające wyznanie Jacka Braciaka. Ma dość, postawił sprawę jasno. Zaniepokojeni fani wstrzymali oddech

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: