Swiatgwiazd.pl
Esmeralda Godlewska

instagram.com/esmeraldagodlewska_official, TRICOLORS/East News

Esmeralda Godlewska jest wdzięczna Martynie Wojciechowskiej. Mówi o akceptacji siebie

6 Października 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Po wielu miesiącach przerwy Esmeralda Godlewska zdaje się znów próbować zagościć na salonach. Wróciła na Instagram, gdzie chętnie pokazuje mocno wyretuszowane zdjęcia. Wpis pod ostatnią fotką mocno zaskoczył wszystkich.

Godlewska oznaczyła w nim Martynę Wojciechowską, przyznając, że jest jest bardzo wdzięczna. Chodzi o samoakceptację.

Esmeralda Godlewska wraca na salony

Swego czasu o siostrach Godlewskich było naprawdę głośno. Stale wzbudzane przez nie skandale dawały im rozgłos, o które wyraźnie zabiegały. Choć robiły wszystko, by zagrzać miejsce w show-biznesie, ostatecznie zniknęły z nagłówków tabloidów i na długi czas odsunęły się w cień.

Jakiś czas temu do mediów społecznościowych niespodziewanie wróciła Esmeralda Godlewska. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wywołała niemałe zamieszanie, zamieszczając w sieci informację o swojej śmierci. Przejęte siostry zawiadomiły wówczas policę. Finalnie okazało się jednak, że post był jedynie próbą zwrócenia na siebie uwagi.

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka znika z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stacja już znalazła zastępstwo

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niedawno Esmeralda wróciła na Instagram i od razu zasypała obserwatorów mocno wyretuszowanymi zdjęciami. Na niektórych z nich aż wygląda nienaturalnie. Mimo to pod ostatnią z fotografii Godlewska postanowiła pochwalić się internautom, że w końcu... udało jej się zaakceptować siebie. Przy okazji podziękowała Martynie Wojciechowskiej.

Godlewska sporo zawdzięcza Martynie Wojciechowskiej

Ciężko było przewidzieć, że pod kolejnym mocno wyretuszowanym zdjęciem, Godlewska zacznie prawić o samoakceptacji. Ta natomiast nie tylko pochwaliła się, że jej udało się pokochać swoje ciało, ale też zaapelowała do innych, by akceptowali siebie.

- Nie ma idealnego ciała, czy nawet człowieka. We wspaniały sposób opowiada o pięknie oraz jego różnorodności względem miejsca zamieszkania Martyna Wojciechowska. Uwielbiam te kobietę. Każdy z nas ma w sobie rzeczy których nie lubi bądź które kocha. Mówiąc sobie, że Twoje ciało jest obrzydliwe, Ty jesteś nikim, nie nadajesz się do niczego… ranisz siebie. Przyjaciela z którym jesteś 24 godziny na dobę, pamiętaj tylko Ty możesz nim być. Zamiast mówić sobie okropne rzeczy, zacznij po mału. Zmiany to proces - czytamy.

Wygląda na to, że ostatnie miesiące, spędzone m.in. w szpitalu psychiatrycznym, do którego trafiła po załamaniu nerwowym, dały Esmeraldzie do myślenia.

- Podziękuj sobie za to, że jesteś, że dostałeś szanse na życie. Uśmiechnij się sam do siebie. A to jak je zbudujesz leży w Twoich rękach… tam gdzie prowadzi się serce tam powinnaś być. Masz je tylko jedno. Nie sp**prz tego. Bądź sobą. Kochaj siebie, dobrych ludzi i pamiętaj JESTEŚ WSPANIAŁA TAKA JAKA JESTEŚ. - dodała.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Oburzona Doda nie wytrzymała, wydała pilne oświadczenie. Została okrutnie wykorzystana
2. Magda Gessler ukrywała przed fanami drugą córkę? Internauci momentalnie zamarli
3. Porażające wyznanie Jacka Braciaka. Ma dość, postawił sprawę jasno. Zaniepokojeni fani wstrzymali oddech

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dużo wiesz o polskich gwiazdach? Najtrudniejszy quiz w sieci

Pytanie 1 z 6

Gdzie urodziła się Doda?

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >

Plotki

Wpłynęła skarga na TVN ws. materiału o Kamilu Durczoku

Czytaj więcej >

Plotki

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego miała wypadek

Czytaj więcej >

Plotki

Paulina Młynarska pokazuje stare zdjęcie Agaty Dudy. Internauta: "wstyd!"

Czytaj więcej >

Plotki

Doda reklamuje kosmetyki na Instagramie. Fanki kpią

Czytaj więcej >