Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Błaszczyk na gali zaskoczyła nową fryzurą. Od lat nie przechodziła takiej metamorfozy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.11.2023 10:21

Ewa Błaszczyk na gali zaskoczyła nową fryzurą. Od lat nie przechodziła takiej metamorfozy

Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF

Ewa Błaszczyk jest jedną z gwiazd, które udowadniają, że pomimo osobistej tragedii można walczyć do końca o dobro ukochanych osób. Przez lata skupiała się na komforcie życia córki, Aleksandry. Teraz nastał czas na poświęcenie nieco uwagi także samej sobie. Gwiazda zachwyciła podczas ostatniego wystąpienia nową metamorfozą.

Ewa Błaszczyk: śmierć męża i śpiączka córki

Życie aktorki wywróciło się do góry nogami w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Na początku lutego 2000 roku musiała pożegnać ukochanego męża, Jacka Janczarskiego, który odszedł na wskutek tętniaka aorty. Ewa Błaszczyk mierzyła się z samotnym macierzyństwem dwóch córek, jednak nie zdawała sobie sprawy, że jej koszmar dopiero się rozpoczął.

W maju tego samego roku jedna z bliźniaczek, Aleksandra, zapadła w śpiączkę z powodu zakrztuszenia się tabletką. Od ponad 20 lat jest pod opieką lekarzy, a jej matka przeżywała już różne scenariusze, również te najbardziej dramatyczne.

Mimo to Ewa Błaszczyk do dziś walczy o godne życie córki i wierzy w przełom medycyny. O swojej niełatwej podróży mówi otwarcie publicznie. Prowadzi także fundację działającą na rzecz dzieci po urazach neurologicznych. Wszystko z powodu ukochanego dziecka.

Mamy radę naukową, w której śledzimy ludzi, naukowców z całego świata. Będziemy chcieli to wdrażać w Polsce. To są nieinwazyjne metody bodźcowania mózgu. Jeśli to działa, to wszystko się poprawia, w tym mózg - przyznała z nadzieją w "Pytaniu na śniadanie".

Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF
TYLKO U NAS: Ewa Błaszczyk dostała propozycję nakręcenia filmu o córce. Postawiła jeden warunek "Wywiozę tam Olę". Ewa Błaszczyk ujawniła, co chce zrobić z chorą córką. Pragnie tego dokonać, zanim sama odejdzie

Powstanie film o córce Ewy Błaszczyk

Choć codzienność aktorki wypełniona jest wyzwaniami oraz obawami, nie rezygnuje ona z publicznych wystąpień. Co więcej, wierzy, że podzielenie się ze światem historią jej córki, da nadzieję rodzinom w podobnej sytuacji.

Przypadek Aleksandry zainteresował nawet filmowców, jednak Ewa Błaszczyk na razie sceptycznie podchodzi do takiego pomysłu. Pozostaje najważniejszym źródłem informacji o stanie zdrowia córki.

Pani Ewa dostała niezwykłą propozycję ze strony producentów filmowych. Dotyczy ona nakręcenia filmu fabularnego w oparciu o historię jej córki Oli. Historię dramatu, ale też siły matczynej miłości, nadziei i ceny, jaką zapłaciła mała dziewczynka, by potem ratowano setki innych osób za sprawą klinik jej imienia. Pani Ewa miałaby wpływ na scenariusz i ogólne przesłanie filmu, być może sama by w nim zagrała, ale póki co odmówiła - zdradziła nam osoba z fundacji aktorki.

NJowa fryzura Ewy Błaszczyk. Zdjęcia

Gwiazda mimo wielu obowiązków udziela się w życiu towarzyskim polskiego show-biznesu. Ostatnio widzieliśmy ją podczas gali Businesswoman Awards gdzie zachwyciła metamorfozą.

Przed fotografami pozowała z uśmiechem w białej stylizacji z jasnymi blond włosami. Zmiana koloru zupełnie ożywiła jej wizerunek. Jasne odcienie zdecydowanie pasują do aktorki, a krótka czupryna stała się znakiem rozpoznawczym. Pojawiło się też inne uczesanie z krótką grzywką. W nowej odsłonie Ewa Błaszczyk wygląda na młodszą i bardziej promienną. Zobaczcie sami.

Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk zaskoczyła metamorfozą, fot. KAPiF