Swiatgwiazd.pl
Fani krytykują Kasię Cichopek za jazdę na koniu

TRICOLORS/East News

Fani krytykują Kasię Cichopek za jazdę na koniu

8 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek spędziła święta Wielkanocne na rajskiej Dominikanie, gdzie miała przyjemność spełnić jedno ze swoich marzeń. Była nim jazda konna po plaży, czym postanowiła pochwalić się fanom na swoim Instagramie. W komentarzach wywołała się burza, do

  • Katarzyna Cichopek spędziła święta Wielkanocne na Dominikanie

  • Aktorka jeździła konno po plaży, co było jednym z jej marzeń

  • Gwiazda została skrytykowana za swoje zachowanie

Pandemia koronawirusa natchnęła w Katarzynie Cichopek i jej rodzinie chęć do egzotycznego wyjazdu na święta Wielkanocne. Postanowili wybrać się na Dominikanę, skąd nakarmili fanów wieloma egzotycznymi zdjęciami. Niestety za jedno z nich gwiazda została bardzo mocno skrytykowana.

Katarzyna Cichopek skrytykowana za zdjęcie na koniu

Jazda konna to pasja wielu ludzi, jednak nie wszyscy mogą z niej korzystać na co dzień. Katarzyna Cichopek nie wypowiadała się publicznie na ten temat, jednak okazuje się, że jednym z jej wielkich marzeń była jazda na koniu po złotopiaszczystej plaży, co postanowiła spełnić i pochwalić się na Instagramie. 

Mimo wielkiej radości, jaką przyniósł aktorce rodzinny wyjazd na rajską Dominikanę, wydarzyła się nieprzyjemna sytuacja, na którą Cichopek postanowiła zareagować. Po publikacji zdjęcia na koniu artystka została mocno skrytykowana przez obrońców praw zwierząt, którzy stwierdzili, że jest to niedbałość o los zwierzęcia.

  • Z całym szacunkiem pani Kasiu, ale mogła sobie pani darować. Kryje się za tym zwierzęce cierpienie.

  • Ale bidulek ten konik, żal patrzeć.

  • Ile trzeba jeszcze tłuc, że takie sytuacje to jest wyzysk zwierząt. To jest niemodne, głupie, a ten zwierzak ledwo zipie w takich temperaturach - piszą w komentarzach oburzeni internauci.

Katarzyna Cichopek nie pozostała obojętna wobec słów wysyłanych w jej stronę i postanowiła odnieść się w kilku słowach na jedną z wysyłanych w jej stronę opinii. Jak twierdzi, 24 stopnie nie jest upałem, a koń został wypożyczony od jednego z mieszkających w pobliżu plaży farmerów.

- Jazda trwała 30 minut, a konie wypasane były na pastwiskach. Proszę nie mierzyć wszystkich jedną miarą - zaznacza aktorka.

Co więcej, zachęciła wszystkich obserwatorów do wpłaty pieniędzy na rzecz fundacji zajmującej się wspomaganiem zwierząt. Oczywiście nie zabrakło także pozytywnych komentarzy od internautów, którzy wspólnie cieszyli się radością aktorki i życzyli udanego pobytu.

Katarzyna Cichopek spędziła święta na Dominikanie

Katarzyna Cichopek wraz ze swoją rodziną zameldowali się na Dominikanie tydzień temu i od tamtej pory mogliśmy podziwiać mnóstwo radosnych chwil z ich życia, którymi chwaliła się zarówno poprzez relację, jak i na głównej stronie swojego Instagrama.

Gwiazda publikowała zdjęcia ze słonecznej plaży, krystalicznie czystego oceanu, a także rajskich spacerów w gronie całej rodziny. Bez wątpienia, mimo trudnych czasów będą to jedne z najlepiej zapamiętanych przez aktorkę świąt Wielkanocnych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >