Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani są oburzeni zachowaniem Sławomira i Kajry w Zakopanem. "Wstyd"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:47

Fani są oburzeni zachowaniem Sławomira i Kajry w Zakopanem. "Wstyd"

Sławomir Kajra
Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo

Sylwester jest już dziś, a to oznacza, że już za kilkanaście godzin razem z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami powitamy Nowy Rok. Tegoroczny Sylwester z Dwójką, jak co roku, ma miejsce w Zakopanem, do którego już teraz tłumnie przybywają nie tylko fani, ale też występujący na scenie artyści. W stolicy polskich Tatr obecni są już Sławomir i Kajra. Zachowanie małżeństwa na Krupówkach oburzyło wielu fanów.

Sławomir i Kajra są już w Zakopanem. Małżeństwo udało się na Krupówki, gdzie postanowili zrobić sobie zdjęcie z wiernymi fanami. Pod najnowszym postem gwiazdora na Instagramie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy ze strony oburzonych internautów. O co dokładnie chodzi?

Oburzające zachowanie Kajry i Sławomira na Krupówkach

Już za kilkanaście godzin rozpoczną się największe i najbardziej wyczekiwane koncerty w naszym kraju, podczas których razem z najpopularniejszymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami pożegnamy 2021 roku. Jednymi z gości, którzy pojawią się na scenie podczas transmitowanego na antenie TVP Sylwestra z Dwójką, jest małżeństwo Kajry i Sławomira.

Trudno wyobrazić sobie sylwestra w stolicy polskich Tatr, bez wielkiego hitu gwiazdora disco polo pod tytułem "Miłość w Zakopanem". Para krótko po zameldowaniu w mieście udała się na podbój Krupówek. Podczas spaceru artyści nie odmawiali zdjęć z fanami. Jedno z nich wyjątkowo oburzyło internautów.

Fani oburzeni zachowaniem Kajry i Sławomira

Muzyk disco polo i jego żona udali się na spacer po Krupówkach. Podczas zwiedzania Zakopanego para nie odmawiała fanom wspólnych zdjęć. Jedną z takich fotografii Sławomir podzielił się na swoim profilu na Instagramie. Internauci natychmiast wytknęli wokaliście nieodpowiedzialne zachowanie.

Na zdjęciu Sławomir i jego żona Kajra pozują razem z tłumem wiernych fanów. Nikt ze zgromadzonych nie ma na sobie maseczki. Co więcej, ludzie na fotografii są bardzo blisko siebie i nie można powiedzieć, że został między nimi zachowany dystans społeczny. Fani są oburzeni zachowaniem gwiazdora i jego ukochanej oraz przypominają, że pandemia się nie skończyła, a artyści, jako osoby publiczne, powinni dawać dobry przykład.

-Cześć tu Sławomir. Krupówki teraz!!! To będzie najlepsza i najgłośniejsza impreza w tym roku. Wracamy do Zakopanego. Widzimy się jutro o 20:00 w TVP2 - podpisała zdjęcie na Instagramie Sławomir

Fani nie szczędzą wokaliście negatywnych komentarzy pod najnowszym zdjęciem na jego profilu w social mediach.

"Wielka pandemia, że hoho"

"Dystans społeczny zachowany"

"Wirus wirus w Zakopanem" - takie komentarze można znaleźć pod zdjęciem Sławomira na Instagramie

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Prezenterka zaliczyła skandaliczną wpadkę. Przekazała tragiczną wiadomość o papieżu 3. Lewandowscy pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi. Fani wytknęli im błąd

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].