Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Gawryluk przerwała milczenie po sekretnym ślubie matki
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.06.2024 19:17

Córka Gawryluk przerwała milczenie po sekretnym ślubie matki

Ewa Gawryluk
fot. Złota Scena, Instagram

Ewa Gawryluk kilka tygodni temu pochwaliła się, że ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Teraz córa jej i Waldemara Błaszczyka komentuje decyzję sławnej mamy. Szczegóły. 

Ewa Gawryluk wzięła ślub

W sobotę 1 czerwca na profilu Ewy Gawryluk w mediach społecznościowych pojawił się nowy post. Aktorka przekazała radosne wieści, że wzięła ślub. Informacja ta odbiła się szerokim echem w mediach, gdy do tamtej pory, informacja, że gwiazda serialu “Na Wspólnej” nie została oficjalnie potwierdzona. Wybrankiem Gawryluk jest Piotr Domaniecki. 

Na tę okazję artystka postawiła na suknię ślubną na jedno ramię,  która podkreśliła jej zgrabną figurę. Jej mąż wybrał garnitur w błękitnym kolorze. 

A teraz na serio… Państwo Domanieccy… - napisała pod postem.

Internauci wyrazili zachwyt i pogratulowali Ewie Gawryluk. Wśród nich nie zabrakło znanych nazwisk. Komentarz napisał m.in. Karol Strassburger, czy Aneta Zając. 

Ewa Gawryluk wzięła ślub. Nikt nie wiedział, że jest w związku Rozwiedli się po 20 latach. Teraz polska piękność potwierdza nowy związek

Jak córka Gawryluk zareagowała na ślub matki?

Aktorka z małżeństwa z Waldemarem Błaszczykiem doczekała się córki, Marii. Dziewczyna swoją przyszłość łączy z muzyką. Potrafi grać na kilku instrumentach, a aktualnie wspiera swojego chłopaka, który zajmuje się komponowanie oraz pisaniem tekstów. 

Na początku tego miesiąca Ewa Gawryluk pochwaliła się informacją, że ponownie wyszła za mąż. Wyznała, jak się czuje ponownie w roli żony. 

Czuję się bardzo dobrze w małżeństwie, bo nikt mnie do tego nie zmuszał. Jestem szczęśliwa, spełniona  – wyznała artystka w rozmowie ze Złotą sceną. 

Maria Błaszczyk została zapytana, co myśli na temat drugiego małżeństwa sławnej mamy. Córka Gawryluk podkreśliła, że będzie wspierać jej decyzje. 

Jak najbardziej popieram decyzję mamy. Akceptuję, bo jest dorosłą osobą i świadomą, co robi. Ona wie, że każdego dnia ją wspieram – powiedziała. 

Małżeństwo Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk stanęli na ślubnym kobiercu w 1999 roku. Przez lata współpracowali razem na planie serialu stacji telewizyjnej TVN “Na Wspólnej”. Jednak w 2022 poinformowali, że podjęli decyzję o rozwodzie, jednak nie zdradzili publicznie powodów zakończenie małżeństwa. 

Ich rozstanie przebiegło w pokojowej atmosferze, w szacunku do wielu wspólnie spędzonych lat oraz faktu, że łączy ich córka, Maria, która jest dla Gawryluk i Błaszczyka najważniejsza. 

Ewa Gawryluk i Maria Błaszczyk, fot. Złota Scena
Ewa Gawryluk i Maria Błaszczyk, fot. Złota Scena
Maria Błaszczyk, fot. Instagram
 Maria Błaszczyk, fot. Instagram