Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Gawryluk wzięła ślub. Nikt nie wiedział, że jest w związku
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.06.2024 15:41

Ewa Gawryluk wzięła ślub. Nikt nie wiedział, że jest w związku

Ewa Gawryluk
fot. Instagram

Ewa Gawryluk po ponad dwudziestu latach małżeństwa rozstała się z mężem. Szybko jednak okazało się, że miłość ponownie ją znalazła, a na jej drodze stanął kolejny mężczyzna. Teraz z dumą mówi o ślubie. Romantyczne zdjęcia trafiły do internetu.

Ewa Gawryluk rozwiodła się po ponad dwóch dekadach

Aktorka w 1999 roku powiedziała "tak"  aktorowi Waldemarowi Błaszczykowi. Para doczekała się nawet córki, Marii. Mimo to po ponad dwóch dekadach podjęli decyzję o rozstaniu.

Oboje pomimo rozpoznawalności nie "prali brudów" publicznie jak często zdarza się w przypadku małżeństw z show-biznesu. Ewa Gawryluk rozpoczęła nowy etap życia, jak się szybko okazało nie sama.

Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów - przekazali w oświadczeniu odczytanym w "Dzień Dobry TVN".

W mediach społecznościowych sporadycznie dzieliła się radością u boku nowego partnera. Teraz zaskoczyła wszystkich postem w sukni ślubnej.

Gwiazdy na premierze seriali: Socha, Gawryluk, Burzyńska z mężem Zatrzęsienie gwiazd na premierze "Kolejny wieczór kawalerski...": Dominika Gwit, Edyta Herbuś, Agnieszka Dygant, Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk ponownie znalazła miłość

Po rozwodzie aktorka skupiła się na życiu prywatnym. Tam szybko zagościł nowy mężczyzna, którego gwiazda postanowiła skrywać przed mediami. W wywiadach nie zdradzała szczegółów relacji, jednak wiadomo było, że czuje się szczęśliwa.

Co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia, które nawiązywały do nowego związku Ewy Gawryluk. Zdjęcie z samolotu nawiązywało do jednej z pasji jej wybranka.

To była podróż specjalna, niespodzianka. Na pewno jest to zmiana na lepsze, tyle mogę powiedzieć - pisała tajemniczo.

Na innym poście internauci widzieli ją przed stadionem piłkarskim, gdzie szykowała się do kibicowania. Wpis sugerował, że zaczyna podzielać sportową zajawkę partnera.

Teraz to już muszę polubić piłkę nożną - pisała.

Ewa Gawryluk nie chce już skrywać związku i zaskoczyła fanów zdjęciami ze ślubu. Aktorka powiedziała po raz drugi "tak". Szczegóły poniżej.

Ewa Gawryluk wzięła ślub. Są zdjęcia

1 czerwca w mediach społecznościowych aktorki pojawił się post z montażem wyjątkowych zdjęć. Zakochani wyznali sobie miłość i wzięli ślub cywilny. Przed obiektywami aparatów nie kryli uczuć. Widzimy ich w romantycznych objęciach, a nowożeńcy nawet skradli sobie całusa.

Ewa Gwryluk wybrała na tę okazję dopasowaną suknię ślubną na jedno ramię z marszczeniem w talii oraz niewielką torebkę. Jej mąż za to prezentował się elegancko w błękitnym garniturze. Internauci po raz pierwszy zobaczyliśmy tajemniczego wybranka aktorki.

A teraz na serio… Państwo Domanieccy… - zdradziła pod postem.

Internauci nie kryją wzruszenia i tłumnie ruszyli składać życzenia zakochanym. Miłymi słowami podzieli się m.in.: Ola Adamska, Karol Strasburger, Aneta Zając oraz Grażyna Wolszczak. My także dołączamy się do radosnych gratulacji.

Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram
Ewa Gawryluk wzięła ślub, fot. Instagram