Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Zelt wyjawia prawdę o relacjach z byłą żoną i córką. Zaskakujące słowa
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.05.2024 09:45

Piotr Zelt wyjawia prawdę o relacjach z byłą żoną i córką. Zaskakujące słowa

Piotr Zelt
fot. KAPiF/Świat Gwiazd Exclusive

Piotr Zelt ma nastoletnią córkę. W szczerym wywiadzie ze Światem Gwiazd otworzył się na temat relacji z Nadią oraz jej matką po rozwodzie. Pierwszy raz poruszył ten temat publicznie.

Związek Piotra Zelta z Ewą Gawryluk

Piotr Zelt, będąc młodym mężczyzną, wiedział, że chce związać swoją przyszłość z aktorstwem. Dlatego dostał się do renomowanej łódzkiej szkoły filmowej, gdzie rozwijał swoje umiejętności. Właśnie tam, w wieku 20 lat, po raz pierwszy spotkał Ewę Gawryluk. Przeznaczenie sprawiło, że zrodziło się między nimi silne uczucie. 

Z czasem Ewa i Piotr postanowili razem zamieszkać. Oboje pracowali w teatrach i ledwo wiązali koniec z końcem, ale mimo trudności byli szczęśliwi, kochali się i potrafili utrzymać dom. Ewa marzyła o ślubie i założeniu rodziny z Piotrem, jednak on miał inne plany na przyszłość. Choć oświadczył się Ewie, nie chciał myśleć o ślubie.  Ewa Gawryluk i Piotr Zelt byli razem przez siedem lat. Ich związek zakończył się niedługo po zaręczynach. Ewa była zaskoczona takim obrotem spraw i bardzo przeżyła rozstanie z Piotrem.

Policja zerwała współpracę z Piotrem Zeltem Piotr Zelt podzieli losy Kurdej-Szatan? Zaatakował rzeczniczkę Straży Granicznej

Narodziny córki Piotra Zelta

Z czasem Piotr związał się z Ewą Bujnowicz, którą poślubił w 1999 roku. Ich małżeństwo trwało 13 lat i doczekali się córki Nadii. Niedługo po rozwodzie aktor znalazł szczęście z o 21 lat młodszą modelką, Moniką Ordowską, która chętnie towarzyszyła mu na wydarzeniach medialnych.

Wkrótce okazało się, że Monika jest w ciąży. Para powitała na świecie córeczkę, a Piotr oświadczył się swojej wybrance. Jednak ich miłość rozpadła się, gdy aktor dowiedział się, że nie jest ojcem dziecka – prawdziwym ojcem okazał się model Rafał Sieradzki. Mimo tego Zelt nie zrezygnował z poszukiwania miłości i jeszcze tego samego roku związał się z Katarzyną Krawczyk.


Teraz wypowiedział się o tym, jakie relacje ma ze swoim jedynym dzieckiem. 

Piotr Zelt o relacji z byłą żoną i córką

Piotr Zelt wziął udział w wywiadzie ze Światem Gwiazd. Opowiedział w nim szczerze o swojej karierze i życiu rodzinnym. Aktor ma dziś 16-letnią córkę Nadię. Andrzej Sołtysik zapytał go, jak wyglądają jej relacje z jego rodzicami i o to, czy nastolatka potrzebuje jeszcze dziadka i babci. 

Nie jest źle. Biorąc pod uwagę ile się dzieje w wieku takiej 16 latki , jak dużo jest bodźców, jak dużo się zmienia. Wiesz, jak zmieniają się też priorytety. Chłopaki się pojawiają, jakieś pierwsze miłości, fascynacje, to wydaje mi się, że jej potrzeba kontaktu z dziadkami, również ze mną i z mamą, jej zaufanie do nas, komunikacja jest na prawdę w porządku – odpowiedział Zelt.

Sołtysik wspomniał również o tym, że rodzice Piotra Zelta także są rozwiedzeni. W związku z tym aktor został zapytany o to, czy ten temat ma z córką przegadany i “oczyszczony”.

Tak absolutnie, wiesz no ja z moją byłą żoną, gramy bardzo do jednej bramki, jeżeli chodzi o  jej wychowanie. Ewa jest bardzo dobrą matką, ale też my świetnie się komunikujemy, jeżeli chodzi o wszystkie sprawy związane z naszą córką. Sam początek był trudny natomiast to, jakby samo się ułożyło, jakby nawet bez umawiania się, zrozumieliśmy się, że interes córki, to żeby była dobrze wychowywana i żeby była czuła się bezpieczna i zaopiekowana jest najważniejsze – powiedział.

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad z Piotrem Zeltem. 

Piotr Zelt, fot. KAPiF
Piotr Zelt, fot. KAPiF
Piotr Zelt, fot. KAPiF
Piotr Zelt, fot. KAPiF