Swiatgwiazd.pl
Zelt

TRICOLORS/East News

Policja zerwała współpracę z Piotrem Zeltem

18 Listopada 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Piotr Zelt zyskał sławę dzięki roli Arniego w 13 Posterunku. Od tego czasu jest nieustannie kojarzony z policją. Ta miała o nim na tyle dobre mniemanie, że nawet zaprosiła go do akcji społecznej. Niestety, właśnie zakończyła z nim współpracę.

O wszystkim opolska policja poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. To pokłosie kontrowersyjnej opinii aktora.

Piotr Zelt już nie współpracuje z policją

Piotr Zelt współpracował z opolską policją w ramach jednej z kampanii społecznych. Aktor promował akcję Trzeźwy Poranek, w której przestrzegał przed wsiadaniem za kółko na kacu.

Choć wspólnie działania układały się dobrze i można było przypuszczać, że Zelt zostanie także twarzą innych kampanii, tak się nie stanie. Policja rozwiązała z nim współprace w związku z opinią, którą wyraził.

W bardzo niepochlebnych słowach wypowiedział się o rzeczniczce Straży Granicznej. Określił ją twarzą bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS. Opolska policja uznała, że nie zamierza dalej współdziałać z kimś, kto w ten sposób obraża innych funkcjonariuszy.

Nie tylko Piotr Zelt traci pracę za takie komentarze

Ostatnie wydarzenia przy granicy z Białorusią bardzo polaryzują Polaków, co doprowadza do publikacji wielu kontrowersyjnych wpisów. Piotr Zelt nie jest jedyną osobą, która się tego dopuściła. Nie tylko on stracił przez to zlecenie.

Już jakiś czas temu podobnego występku dopuściła się Barbara Kurdej-Szatan. Nazwała ona żołnierzy Straży Granicznej maszynami bez serc i bez mózgów. Za te słowa została zwolniona z Telewizji Polskiej.

Zobacz post:Szybka wygrana przed świętami - wygraj nawet 100 tys w konkursie BLIKOmanii >>sprawdź tutaj<< [materiał partnerski]


Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Odważne słowa Dody na temat kolejnego małżeństwa. "2022 to będzie mój rok"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Doda zabrała głos ws. zarzutów

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Komentarze po odebraniu nagrody przez Lewandowskiego. "Absurd"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce o powrót do zdrowia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na randce

Czytaj więcej >