Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Piotr Zelt podzieli losy Kurdej-Szatan? Zaatakował rzeczniczkę Straży Granicznej
Karol Osiński
Karol Osiński 17.11.2021 01:00

Piotr Zelt podzieli losy Kurdej-Szatan? Zaatakował rzeczniczkę Straży Granicznej

Piotr Zelt i Anna Michalska sklejka - ea
fot. TRICOLORS/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Zelt zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyraził się bezpośrednio o rzeczniczce Straży Granicznej, Annie Michalskiej. Aktor wyrzucił z siebie wszystkie emocje, jakie towarzyszą mu w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej, jednocześnie atakując Michalską. Niedługo po tym usunął swój wpis.

Nie da się ukryć, że to, co od kilku tygodni dzieje się na naszej wschodniej granicy z Białorusią wzbudza wielkie emocje, niekonieczne najlepsze. W tej sprawie udzielają się także Polscy aktorzy, a część z nich nie zaciąga hamulców. Tak postąpił Piotr Zelt.

Piotr Zelt atakuje rzeczniczkę Straży Granicznej

Około tygodnia temu szerokim echem w polskich mediach odbił się wpis Barbary Kurdej-Szatan, która w bardzo wulgarnych słowach wyraziła się na temat działalności Strażników Granicznych przy granicy z Białorusią, czym naraziła się dziesiątkom tysięcy Polaków, jednocześnie poświęcając swoją posadę w Telewizji Polskiej.

Wygląda na to, że nie wszyscy wyciągnęli wnioski z tej sytuacji i postępują podobnie do aktorki. Tym razem emocji nie mógł powstrzymać Piotr Zelt, który nie szczędził nieprzyjemnych słów w stronę rzeczniczki Straży Granicznej, Anny Michalskiej.

Zamieścił na Facebooku zdjęcie z jej wypowiedzi dla TVN24, po czym w poście zasugerował jej niepotwierdzone rzeczy. Niedługo po tym usunął swój wpis, jednak w internecie nic nie ginie.

- "Pani "rzecznik" SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS" - miał napisać Piotr Zelt. Powód usunięcia wpisu miał być prosty. Aktor został zalany falą krytyki przez internautów, a także nie brał udziału w dyskusji, jaka wywiązała się w komentarzach. "Fakt" informuje, że dodawał polubienia do komentarzy, które bezpośrednio obrażały Annę Michalską.

Zrzuty ekranu wpisu pojawiły się na Twitterze, gdzie podobnie, jak pod usuniętym wpisem są bardzo szeroko komentowane. Zauważono, że w innych postach Piotr Zelt również posługiwał się nieprzyjemnymi słowami, które skierowane są przede wszystkim w rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Myślicie, że aktor podzieli los Barbary Kurdej-Szatan i zapłaci swoją reputacją?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pamiętacie babcię Wolańską? Nieliczni znali tragiczną historię życia aktorki 2. Pamiętacie małą Magdę z "Mam Talent"? Niewiarygodne, jak dziś wygląda. Wiemy, co się z nią dzieje 3. Koszmarna wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo, gorszej sytuacji nie mogliśmy się spodziewać?

Źródło: twitter.com, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Zelt