Swiatgwiazd.pl
Piotr Zelt i Anna Michalska sklejka

fot. TRICOLORS/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Zelt podzieli losy Kurdej-Szatan? Zaatakował rzeczniczkę Straży Granicznej

17 Listopada 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Piotr Zelt zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyraził się bezpośrednio o rzeczniczce Straży Granicznej, Annie Michalskiej. Aktor wyrzucił z siebie wszystkie emocje, jakie towarzyszą mu w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej, jednocześnie atakując Michalską. Niedługo po tym usunął swój wpis.

Nie da się ukryć, że to, co od kilku tygodni dzieje się na naszej wschodniej granicy z Białorusią wzbudza wielkie emocje, niekonieczne najlepsze. W tej sprawie udzielają się także Polscy aktorzy, a część z nich nie zaciąga hamulców. Tak postąpił Piotr Zelt.

Piotr Zelt atakuje rzeczniczkę Straży Granicznej

Około tygodnia temu szerokim echem w polskich mediach odbił się wpis Barbary Kurdej-Szatan, która w bardzo wulgarnych słowach wyraziła się na temat działalności Strażników Granicznych przy granicy z Białorusią, czym naraziła się dziesiątkom tysięcy Polaków, jednocześnie poświęcając swoją posadę w Telewizji Polskiej.

Wygląda na to, że nie wszyscy wyciągnęli wnioski z tej sytuacji i postępują podobnie do aktorki. Tym razem emocji nie mógł powstrzymać Piotr Zelt, który nie szczędził nieprzyjemnych słów w stronę rzeczniczki Straży Granicznej, Anny Michalskiej.

Zamieścił na Facebooku zdjęcie z jej wypowiedzi dla TVN24, po czym w poście zasugerował jej niepotwierdzone rzeczy. Niedługo po tym usunął swój wpis, jednak w internecie nic nie ginie.

screen Fakty TVN

TVN żegna Kamila Durczoka. Internauci oburzeni

CZYTAJ DALEJ

- "Pani "rzecznik" SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS" - miał napisać Piotr Zelt.

Powód usunięcia wpisu miał być prosty. Aktor został zalany falą krytyki przez internautów, a także nie brał udziału w dyskusji, jaka wywiązała się w komentarzach. "Fakt" informuje, że dodawał polubienia do komentarzy, które bezpośrednio obrażały Annę Michalską.

Zrzuty ekranu wpisu pojawiły się na Twitterze, gdzie podobnie, jak pod usuniętym wpisem są bardzo szeroko komentowane. Zauważono, że w innych postach Piotr Zelt również posługiwał się nieprzyjemnymi słowami, które skierowane są przede wszystkim w rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Myślicie, że aktor podzieli los Barbary Kurdej-Szatan i zapłaci swoją reputacją?

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pamiętacie babcię Wolańską? Nieliczni znali tragiczną historię życia aktorki
2. Pamiętacie małą Magdę z "Mam Talent"? Niewiarygodne, jak dziś wygląda. Wiemy, co się z nią dzieje
3. Koszmarna wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo, gorszej sytuacji nie mogliśmy się spodziewać?

Źródło: twitter.com, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Pola Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.


Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >