Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Historią miłości Piotra Zelta i Moniki Ordowskiej żyła cała Polska. Ona ułożyła sobie życie z miliarderem. A co u aktora?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.09.2023 19:10

Historią miłości Piotra Zelta i Moniki Ordowskiej żyła cała Polska. Ona ułożyła sobie życie z miliarderem. A co u aktora?

Piotr Zelt
Piotr Zelt i Monika Ordowska rozstali się w atmosferze skandalu, fot. KAPiF

Piotr Zelt poznał Monikę Ordowską wkrótce po rozstaniu z żoną. Miłość aktora i modelki kwitła i wydawało się, że doczekali się nawet dziecka… Kiedy niespodziewanie wybuchł skandal, jakiego Polska dawno nie widziała. Teraz ona jest żoną miliardera, a czy on odnalazł szczęście?

Piotr Zelt i Monika Ordowska: historia miłości i skandalu

Pierwszą poważną partnerką Zelta była Ewa Gawryluk. Po rozstaniu z nią w 1999 roku poślubił Ewę Bujnowicz, z którą doczekał się córki Nadii. Kiedy w 2012 ich małżeństwo dobiegło końca, na drodze przystojnego aktora stanęła młodsza o 21 lat fotomodelka Monika Ordowska.

Ich związek był bardzo medialny: wspólnie pozowali na ściankach, a w mediach opowiadali o planach na przyszłość. W 2012 roku na Ordowska urodziła córkę, Amelkę. Piotr oświadczył się Monice i zaczęli przygotowywać się do ślubu. Jakie było zdziwienie wszystkich, w tym niestety samego aktora, kiedy okazało się, że Amelka nie jest jego córką.

Piotr dowiedział się o tym, że nie jest ojcem dziewczynki, przez zupełny przypadek.

Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt z żoną Ewą, fot. KAPiF
Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt z Moniką Ordowską, fot. KAPiF
Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt z Moniką Ordowską, fot. KAPiF
Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt z Moniką Ordowską, fot. KAPiF
Wstrząsające wyznanie Pauliny Smaszcz. Znalazła się w niebezpieczeństwie? "Obyś zdechła. Ty i twoje pomioty"

Piotr Zelt dowiedział się o zdradzie żony przez przypadek

Jak donoszą media z tamtego okresu, wszystko wydało się wtedy, kiedy cała trójka uległa niegroźnemu wypadkowi. Lekarza badający ich w szpitalu odkryli, że Zelt nie jest spokrewniony z dziewczynką. Aktor zrobił jeszcze test na ojcostwo, aby być pewnym. Wtedy jego świat się załamał. Z czasem okazało się, że prawdziwym ojcem jest model Rafał Sieradzki, z którym Ordowska pracowała przez jakiś czas.

Piotr zakończył związek z żoną, a w późniejszych wywiadach wyznawał, w jak złym stanie był w tym okresie.

Potrzebowałem wsparcia specjalisty, żeby z tego wyjść, farmakologii. Nie chce ci się żyć po prostu. Nie masz ochoty na pracę, działanie, kontakt z ludźmi. Lekarz mi wytłumaczył, że z takimi stanami depresyjnymi człowiek sam sobie nie poradzi – wyznał w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym".

A co z Ordowską? Kiedy wszystko wyszło na jaw, przez jakiś czas próbowała ułożyć sobie życie z ojcem dziecka, czyli Rafałem Sieradzkim. Po rozstaniu wyjechała za ocean, a jej obecne życie opływa w luksusy: szczegóły poniżej.

Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt z Moniką Ordowską i Amelką, fot. KAPiF
Monika Ordowska.jpg
Monika Ordowska i Rafał Sieradzki, fot. KAPiF

Co robią teraz Piotr Zelt i Monika Ordowska?

Ordowska po rozstaniu z modelem wycofała się z polskiego show-biznesu. Razem z córką Amelką wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam poznała miliardera Kevina Rudeena. W 2019 roku wzięli ślub, a ona przyjęła jego nazwisko. W mediach społecznościowych uwielbia chwalić się luksusowymi podróżami i dodatkami.

Jednak i Piotr Zelt ułożył sobie życie. Już w 2015 roku zaczął pokazywać się w towarzystwie Katarzyny Krawczyk, pracującej w branży kosmetycznej i modowej. Co ciekawe, aktor próbował ją poderwać już po rozwodzie z żoną, jednak wtedy odrzuciła jego zaloty, bo nie wiedziała, że jest już wolny. Cztery lata później doszło do zaręczyn. Planowali też wtedy wziąć ślub w Grecji, jednak na ich drodze stanęła pandemia.

Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk, fot. KAPiF
Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk, fot. KAPiF
Piotr Zelt.jpg
Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk, fot. KAPiF