Swiatgwiazd.pl > Plotki > 44-letnia Agnieszka z Goggleboxa szczerze o drugiej ciąży. "Życie czasem robi różne mega hity"
Barbara Bujar
Barbara Bujar 24.03.2022 09:22

44-letnia Agnieszka z Goggleboxa szczerze o drugiej ciąży. "Życie czasem robi różne mega hity"

Gogglebox. Przed telewizorem - Agnieszka Kotońska szczerze o drugiej ciąży
Instagram.com/agnieszkakotonska

„Googlebox. Przed telewizorem” gości na antenie TTV od 2014 roku. Program, który z założenia miał przedstawiać osoby oglądające i komentujące inne programy telewizyjne, wyłonił w Polsce nowych celebrytów. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób siedzących „przed telewizorem” stała się Agnieszka Kotońska.

„Googlebox. Przed Telewizorem”. Czy Agnieszka Kotońska jest gotowa na kolejną ciążę?

Udział w popularnym programie telewizyjnym przyniósł Agnieszce Kotońskiej ogromną popularność. Celebrytka może pochwalić się coraz liczniejszą grupą fanów – jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 300 tysięcy osób. Wiele z nich chętnie komentuje i reaguje najnowsze posty celebrytki.

Agnieszka Kotońska ceni sobie obecność fanów i dba o utrzymanie z nimi jak najlepszego kontaktu. W tym celu co jakiś czas urządza z nimi sesje O&A polegające na zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi. Podczas ostatniej sesji została zapytana o późne macierzyństwo.

- Każdy moment jest dobry na bycie mamą. Teraz kobiety stawiają na karierę, rozwój osobisty i dziś kobieta po 40-stce w ciąży to normalna sprawa. Każda z nas czuje, że to jest jej moment i staje się mamą – wyjaśniła Kotońska.

Pytanie tego samego autora dotyczyło także reakcji celebrytki, gdyby ta dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży. Agnieszka Kotońska szczerze przyznała, że choć nie planuje kolejnego dziecka, nigdy nie może być pewna tego, co przyniesie jej los.

- Nie planujemy więcej dzieci, ale to byłaby mega niespodzianka. (...) Ja nie planuję, ale życie czasem robi różne mega hity – dodała.

Agnieszka Kotońska po metamorfozie

Nie tak dawno na Instagramie pojawiły się najnowsze zdjęcia Agnieszki Kotońskiej, na których celebrytka zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Pochwaliła się wizytą u fryzjera, podczas której postanowiła przedłużyć sobie włosy.

- Nowy sezon "Gogglebox" nadchodzi dużymi krokami. Zmiana na szklanym, telewizyjnym ekranie – napisała.

Internauci od dłuższego czasu obserwują zmiany w wyglądzie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda programu TTV podjęła się bowiem trudnej metamorfozy, w ramach której schudła już 40 kg.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek