Magda Gessler Żródło: eastnews & TRICOLORS

Magda Gessler pokazała obrączkę. Luksusowa biżuteria zachwyciła jej fanów

25 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Słynna polska restauratorka Magda Gessler otrzymała ostatnio wyjątkowy prezent - obrączkę. Podarował go Waldemar Kozerawski, mąż gwiazdy “Kuchennych rewolucji”. Nie kryjąca zachwytu właścicielka kilkunastu restauracji postanowiła podzielić się tą radosną nowiną z całym światem.

Każdy, kto choć raz oglądał emitowane na antenie TVN “Kuchenne rewolucje” doskonale zna bezkompromisową postać Magdy Gessler. To właśnie ten program przyniósł polskiej restauratorce największą sławę; obecnie kobieta jest jedną z najsłynniejszych osobistości polskiej branży gastronomicznej. Magda Gessler rzuca talerzami na wizji już od 2010 roku; prywatnie jest małżonką Waldemara Kozerawskiego, mamą dwójki dzieci oraz babcią.

Magda Gessler promienieje, chwaląc się romantycznym prezentem od męża

W życiu osobistym Magdy Gessler nie brakuje ostatnio wzruszeń. Powodem do silnych, pozytywnych emocji była dla restauratorki między innymi ciąża jej córki Lary. W październiku 2020 roku na świat przyszła wnuczka gwiazdy TVN, dziewczynka o imieniu Nena.

Rodzina Gesslerów postanowiła spędzić niedawno zakończone Święta Bożego Narodzenia za granicą. Wybrali świąteczne spotkanie w Hiszpanii, gdzie ostatecznie było najłatwiej zgromadzić się wszystkim członkom rodziny. Mąż Magdy Gessler na co dzień mieszka bowiem w Kanadzie.

Nic dziwnego, że Magda Gessler chętnie skorzystała z chwil, które było jej dane spędzić u boku ukochanego. Z uwagi na dzielącą małżonków odległość, nie mają wielu podobnych okazji. O ich wzajemnej miłości świadczą jednak między innymi podarki. Jeden z nich niedawno trafił w ręce restauratorki.

Justyna Żyła znów oskarża Piotra: „Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy”Justyna Żyła znów oskarża Piotra: „Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy”Czytaj dalej

Magda Gessler pochwaliła się obrączką, którą otrzymała od męża. Piękny symbol wzajemnej miłości od razu rozpromienił wdzięczną restauratorkę, która postanowiła zamieścić podziękowania na Instagramie. Jak przekonuje, wprost nie może oderwać od błyskotki wzroku.

- Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka, nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję Ci bardzo Walduś - napisała na oficjalnym profilu na Instagramie restauratorka, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Według doniesień mediów Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od 35 lat. Poznali się podczas prywatki zorganizowanej przez Andrzeja Szpilmana. Waldemar miał od razu zwrócić uwagę na wyróżniającą się z tłumu Magdę - niestety, rozwój relacji tej dwójki uniemożliwił dystans. Waldemar po trzech miesiącach wrócił bowiem do Kanady, a Magda Gessler - do Hiszpanii, gdzie wówczas studiowała.

Los ostatecznie połączył ich w parę dopiero po 20 latach. Jak opowiadała w przeszłości Magda Gessler, od razu wiedziała, że jest to ten upragniony mężczyzna. O czym mało kto wie, restauratorka była zamężna trzykrotnie.

Pierwszym mężem restauratorki był Volkhart Müller, którego Magda Gessler poślubiła w latach 80 ubiegłego wieku - para doczekała się syna Tadeusza. Po śmierci małżonka restauratorka powróciła do ojczystego kraju, gdzie po paru latach poślubiła Piotra Gesslera (z ich związku urodziła się Lara Gessler).

Magda-Gessler-1

Magda-Gessler-2

Źródło zdjęć: Instagram/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrząbpost.pl

Następny artykuł