Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

eastnews & TRICOLORS

Magda Gessler pokazała obrączkę. Luksusowa biżuteria zachwyciła jej fanów

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Słynna polska restauratorka Magda Gessler otrzymała ostatnio wyjątkowy prezent - obrączkę. Podarował go Waldemar Kozerawski, mąż gwiazdy “Kuchennych rewolucji". Nie kryjąca zachwytu właścicielka kilkunastu restauracji postanowiła podzielić się

Każdy, kto choć raz oglądał emitowane na antenie TVN “Kuchenne rewolucje” doskonale zna bezkompromisową postać Magdy Gessler. To właśnie ten program przyniósł polskiej restauratorce największą sławę; obecnie kobieta jest jedną z najsłynniejszych osobistości polskiej branży gastronomicznej. Magda Gessler rzuca talerzami na wizji już od 2010 roku; prywatnie jest małżonką Waldemara Kozerawskiego, mamą dwójki dzieci oraz babcią.

Magda Gessler promienieje, chwaląc się romantycznym prezentem od męża

W życiu osobistym Magdy Gessler nie brakuje ostatnio wzruszeń. Powodem do silnych, pozytywnych emocji była dla restauratorki między innymi ciąża jej córki Lary. W październiku 2020 roku na świat przyszła wnuczka gwiazdy TVN, dziewczynka o imieniu Nena.

Rodzina Gesslerów postanowiła spędzić niedawno zakończone Święta Bożego Narodzenia za granicą. Wybrali świąteczne spotkanie w Hiszpanii, gdzie ostatecznie było najłatwiej zgromadzić się wszystkim członkom rodziny. Mąż Magdy Gessler na co dzień mieszka bowiem w Kanadzie.

Nic dziwnego, że Magda Gessler chętnie skorzystała z chwil, które było jej dane spędzić u boku ukochanego. Z uwagi na dzielącą małżonków odległość, nie mają wielu podobnych okazji. O ich wzajemnej miłości świadczą jednak między innymi podarki. Jeden z nich niedawno trafił w ręce restauratorki.

Magda Gessler pochwaliła się obrączką, którą otrzymała od męża. Piękny symbol wzajemnej miłości od razu rozpromienił wdzięczną restauratorkę, która postanowiła zamieścić podziękowania na Instagramie. Jak przekonuje, wprost nie może oderwać od błyskotki wzroku.

- Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka, nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję Ci bardzo Walduś - napisała na oficjalnym profilu na Instagramie restauratorka, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Według doniesień mediów Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od 35 lat. Poznali się podczas prywatki zorganizowanej przez Andrzeja Szpilmana. Waldemar miał od razu zwrócić uwagę na wyróżniającą się z tłumu Magdę - niestety, rozwój relacji tej dwójki uniemożliwił dystans. Waldemar po trzech miesiącach wrócił bowiem do Kanady, a Magda Gessler - do Hiszpanii, gdzie wówczas studiowała.

Los ostatecznie połączył ich w parę dopiero po 20 latach. Jak opowiadała w przeszłości Magda Gessler, od razu wiedziała, że jest to ten upragniony mężczyzna. O czym mało kto wie, restauratorka była zamężna trzykrotnie.

Pierwszym mężem restauratorki był Volkhart Müller, którego Magda Gessler poślubiła w latach 80 ubiegłego wieku - para doczekała się syna Tadeusza. Po śmierci małżonka restauratorka powróciła do ojczystego kraju, gdzie po paru latach poślubiła Piotra Gesslera (z ich związku urodziła się Lara Gessler).

Źródło zdjęć: Instagram/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrząbpost.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >