Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grzegorz Krychowiak będzie ojcem? Komentarz jego żony nie zostawia wątpliwości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.09.2023 10:38

Grzegorz Krychowiak będzie ojcem? Komentarz jego żony nie zostawia wątpliwości

 Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak będzie ojcem?, fot. Beata Zawadzka/East News/instagram.com/celiajaunat/

Grzegorz Krychowiak po ponad dekadzie wystąpień w biało-czerwonym stroju postanowił zrezygnować z kariery w polskiej reprezentacji piłki nożnej. Poruszający wpis z żalem przyjęli fani sportu. Czy pomocnik zajmie się teraz rodzinnymi sprawami?

Grzegorz Krychowiak zakończył karierę

Piłkarz od lat występował w naszej reprezentacji piłki nożnej. Zaraz przy Robercie Lewandowskim i Wojciechu Szczęsnym był jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Niestety jego kariera została zakończona.

Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. […] Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski.

Grzegorz Krychowiak w oświadczeniu podziękował kibicom, trenerom, piłkarzom, a także żonie. Teraz może całkowicie skupić się na ukochanej.

Znamy PRAWDZIWY powód odejścia Grzegorza Krychowiaka z reprezentacji. Co za zaskoczenie! Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Grzegorz Krychowiak skupi się na rodzinie?

Sportowiec od ponad dekady związany jest z francuską modelką. Célia została jego żoną w 2019 roku, a kulisami związku oboje chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Wspólnie podróżują po całym świecie, a ukochana często kibicowała piłkarzowi podczas meczów.

Teraz gdy Grzegorz Krychowiak zakończył karierę, para może zupełnie oddać się swoim potrzebom. Internauci zastanawiają się nawet nad założeniem przez małżeństwo rodziny. Modelka zdradziła im plany w kwestii dzieci.

Grzegorz i Celia Jaunat fot.Instagram @celiajaunat
Grzegorz i Celia Jaunat fot.Instagram @celiajaunat

Grzegorz Krychowiak zostanie ojcem?

Kwestie życia prywatnego rzadko poruszane są przez piłkarza w publicznych rozmowach. W wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego Grzegorz Krychowiak otworzył się na tematy związane z jego rodziną. Wtedy tłumaczył, że na dzieci "przyjdzie jeszcze czas".

Podobnego zdania jest także jego żona. Célia w internetowym Q&A zdradziła obserwatorom, że wraz z ukochanym nie planują na razie dzieci. Nie wyklucza jednak możliwości zostania matką.

Może pewnego dnia, ale na pewno nie w tym momencie - tłumaczyła.