Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "Beverly Hills 90210" przyznała się, że od 18 lat nie była sama w toalecie. Powód może zaskoczyć
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.04.2024 09:02

Gwiazda "Beverly Hills 90210" przyznała się, że od 18 lat nie była sama w toalecie. Powód może zaskoczyć

Tori Spelling
fot. Instagram

Tori Spelling, czyli gwiazda uwielbianego w latach 90. serialu “Beverly Hills 90210”, zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Tego się z pewnością nie spodziewaliście.

"Beverly Hills 90210'" - telewizyjny hit

“Beverly Hills 90210” to amerykański serial obyczajowy, który emitowany  był w latach 1990-2000. Był on uwielbianą produkcją dla nastolatków nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Doczekał się 10. serii, a w tamtych czasach był fenomenem w telewizji ze względu na poruszaną na ekranie tematykę. Przewijały się tam takie - uznawane wcześniej za społeczne tabu - kwestie jak: przemoc domowa, uzależnienia, różnice w klasach społecznych, rasizm, samobójstwo, czy choroba AIDS.

Serial wypromował plejadę gwiazd. Międzynarodową rozpoznawalność zyskali dzięki niemu m.in. Luke Perry, Ian Ziering, Jennie Garth, czy Tori Spelling, która zagrała w największej ilości odcinków produkcji.

Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI Shannen Doherty ma czwarte stadium raka. Aktorka zwróciła się do księżnej Kate. Jest wściekła

Tori Spelling i jej życiowe zawirowania

Spelling zaczęła występować przed kamerą, gdy miała zaledwie 10 lat. Popularność zdobyła odtwarzając rolę Donny Martin w “Beverly Hills 90210” Wraz z pozostałymi aktorami, którzy brali udział w produkcji stali się ikonami lat 90. Gdy serial zakończył się w 2000 roku, Tori zagrała jeszcze w takich tytułach, jak “Straszny film 2” czy “Przed ołtarzem". Jej kariera aktorska jednak znacząco zwolniła. 

Gwiazda w 2003 roku wzięła ślub z Charliem Shanianem, jednak związek nie przetrwał i para rozwiodła się już trzy lata później. W tym samym roku poślubiła aktora Deana McDermotta. Para doczekała się trzech synów: Liama Aarona, Finna Davey'a, Beau Deana oraz dwóch córek, Stelli Doreen i Hattie Margaret. W marcu 2024 roku Tori Spelling przekazała, że złożyła pozew o rozwód.

Zaskakujące wyznanie gwiazdy "Beverly Hills 90210"

Tori Spelling dziś ma 50 lat i prowadzi własny podcast pt. “misSPELLING”. W jednym z ostatnich odcinków zdecydowała się na osobiste wyznanie odnośnie relacji z dziećmi i z mężem. Aktorka powiedziała, że od ponad osiemnastu lat nie może załatwić potrzeb fizjologicznych w samotności.

Beau nadal stoi nade mną, patrzy się i mówi do mnie jak robię kupę - oznajmiła aktorka.

Jak przyznała, początkowo w toalecie towarzyszył jej mąż Dean McDermott, a w kolejnych latach zaczęły tak robić również jej dzieci. Spelling w tym odcinku wyznała także, że po rozstaniu z małżonkiem starają się dzielić opieką nad pociechami. Tori przyznała, że z każdym dniem ich relacje wracają na poprawne tory. Gwiazda powiedziała, ze wierzy, iż ona i jej były mąż będą mieć w przyszłości przyjazne relacje. 

Doceniacie jej szczerość?

fot. Instagram
Tori Spelling z rodziną, fot. Instagram
fot. Instagram
Tori Spelling z dziećmi, fot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram
Tori Spelling z rodziną, fot. Instagram
fot. Instagram
Tori Spelling, fot. Instagram