Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "Rodzinki.pl" rozstała się z ukochanym, a teraz pozuje w objęciach innego. Pokazali gorące sceny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.06.2024 12:15

Gwiazda "Rodzinki.pl" rozstała się z ukochanym, a teraz pozuje w objęciach innego. Pokazali gorące sceny

Olga Kalicka
fot. KAPiF/Instagram

Serial "Rodzinka.pl" zyskał szerokie grono fanów i choć od ostatniego odcinka minęło już 4 lata, aktorzy nadal wzbudzają zainteresowanie. Gwiazda właśnie opublikowała urocze nagranie z tropikalnych wakacji z ukochanym. Niedawno rozstała się z partnerem, a dziś znów emanuje szczęściem.

"Rodzinka.pl" wraca! Gdzie zobaczymy serial?

Produkcja Telewizji Polskiej przez dekadę przyciągała widzów chaotycznymi losami członków rodziny Boskich. Na ekranach wiedzieliśmy takie gwiazdy jak m.in.: Tomasza Karolaka, Małgorzatę Kożuchowską i Agatę Kuleszę, a także wielu dopiero początkujących aktorów m.in.: Julię Wieniawę, Wiktorię Gąsiewską, Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego czy Olgę Kalicką.

Wiadomość o zakończeniu dalszych nagrań była szokiem dla samej obsady. Choć od ostatniego epizodu minęło już kilka lat, fani nadal interesują się losami gwiazdorskiej ekipy.

Na szczęście niedługo będą mogli przypomnieć sobie losy ulubionych bohaterów. Serial "Rodzinka.pl" wraca na ekrany, tym razem na platformie Netflix. Od 31 sierpnia widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie archiwalne sezony produkcji. Aż trudno uwierzyć, jak zmieniło się życie członków obsady.

Jak wyglądała Emilia Dankwa na studniówce? Odważne wycięcia i ostra czerwień... Nie wszyscy są zachwyceni Tak bawiła się Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" na swoich 18. urodzinach. Mamy zdjęcia z szalonej imprezy

Gwiazda "Rodzinki.pl" na egzotycznych wakacjach z ukochanym. Gorące wideo trafiło do internetu

Gwiazdy "Rodzinki.pl" wręcz królują w mediach społecznościowych. Co chwilę dowiadujemy się o nowych projektach Macieja Musiała, rozterkach sercowych Julii Wieniawy czy telewizyjnych tytułach Wiktorii Gąsiewskiej. Teraz uwagę wszystkich przykuła Olga Kalicka.

W serialu TVP wcielała się w rolę Magdy, dziewczyny, a później żony Tomka (Macieja Musiała). Między bohaterami było kilka burzliwych wątków, co spotkało w życiu rzeczywistym także aktorkę.

W 2021 roku potwierdziła informację o zakończeniu relacji z ojcem swojego dziecka. Otwarcie mówiła jednocześnie, że nie zamyka się na miłość. Ta przyszła dość szybko. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych kadrem z romantycznych wakacji z partnerem.

Na nagraniu widzimy, jak zakochani czule przytulają się na tle wodospadu. To jednak nie egzotyczny krajobraz przykuł ich uwagę, a zupełnie coś innego. Para nie jest w stanie oderwać od siebie oczu.

Odnaleźć siebie w oczach drugiej osoby to najpiękniejsze czego można doświadczyć. Bez Ciebie nie poszłabym dalej. Jesteś najpiękniejszym prezentem i moim lustrem każdego dnia - napisała Olga Kalicka.

Olga Kalicka - partner, życie osobiste

Aktorka przez kilka lat był w związku z Cezarym Nowakiem. Para zdążyła się zaręczyć, a w 2019 roku powitali na świecie syna, Aleksa. W 2021 roku gwiazda w mediach społecznościowych poinformowała o zakończeniu związku.

W rozmowie z Żurnalistą opowiedziała o szczegółach decyzji, a także zdradziła, jak obecnie podchodzi do miłości. Okazuje się, że Olga Kalicka zupełnie nie zamyka się na nowe związki.

Związek w moim życiu zawsze był projektem. Rzeczywiście w moim życiu było tak, że kierowałam się zadaniami - że nawet ten perfekcjonizm mnie totalnie przytłaczał, bo chciałam, żeby wszystko było takie udane - zdradziła.

Obecnie jest w udanej relacji, którą chroni przed internautami. Nagranie z egzotycznych wakacji jest nielicznym, na którym można zobaczyć jej nowego partnera. Aktorka bez dwóch zdań dała ponownie szansę miłości.

Olga Kalicka, fot. KAPiF
Olga Kalicka pochwaliła się nowym związkiem, fot. KAPiF
Olga Kalicka, fot. KAPiF
Olga Kalicka pochwaliła się nowym związkiem, fot. KAPiF