Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piękna mama Maćka Musiała niedawno wzięła ślub. Teraz chwali się mężem i obrączką
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2024 15:50

Piękna mama Maćka Musiała niedawno wzięła ślub. Teraz chwali się mężem i obrączką

Mama Macieja Musiała
fot. Instagram/KAPiF

Mama Maćka Musiała niedawno wzięła drugi ślub. Cała ceremonia została zachowana w tajemnicy, ale teraz Anna Markiewicz-Musiał pochwaliła się uroczymi zdjęciami. Widać, jak rozpieszcza ją ukochany. Z dumą pokazała wszystkim obrączkę.

Maciej Musiał wygadał się o ślubie mamy w "Tańcu z Gwiazdami"

Aktor brał udział wiosennej edycji programu "Taniec z Gwiazdami", gdzie wraz z Darią Sytą odpadł zaraz przed wielkim finałem. W jednym z odcinków do specjalnego tańca zaprosił swoją mamę. Za sprawą juve'a zgarnęli 40. punktów, a mama aktora wzbudziła sensację w widzach.

Przed kamerami Maciej Musiał wygadał się, że niedługo będzie mógł ponownie stanąć na parkiecie z bliską osobą. Tym razem z okazji jej drugiego ślubu.

Czy ten taniec zatańczysz na weselu już w czerwcu? - dopytywała Sykut.

Tak, to będzie drugi taniec – przyznał Maciej.

⁠Na weselu, czyim? – drążyła Paulina.

Mamy – powiedział dumny Musiał.

Teraz jest już jasne, że mama Maćka Musiała jest po drugim ślubie. Szczęśliwa pokazała internautom jak czuje się po zmianie. Na jej palcu lśni piękna obrączka.

Ślub mamy Macieja Musiała. Na weselu nie zabrakło gwiazd Musiał zdecydował się na odważny wywiad. Opowiedział o łóżkowych fantazjach

Mama Macieja Musiała pokazała obrączkę i męża

Anna Markiewicz-Musiał zamieściła w mediach społecznościowych wymowną serię zdjęć, które potwierdzają, że ma za sobą już drugi ślub. Na jednym z nich zobaczyliśmy ogromny kościół, w którym prawdopodobnie wyznała miłość partnerowi. 

Następne kadry to szczęśliwe pozy mamy Maćka Musiała, która z dumą prezentuje swoją obrączkę. Internautom pokazała się w białej stylizacji niczym prawdziwa Panna Młoda. Nie zabrakło też zaskoczeń.

Jedno ze zdjęć przedstawiało nieco bardziej prywatną stronę mamy aktora. Widzimy na nich dłonie jej męża, który przygotowuje kanapki. Od pierwszych dnia małżeństwa wybranek rozpieszcza ukochaną.

Podziękowanie za wszystko co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia - pisała.

Sama ceremonia była jednak bardzo tajemniczym wydarzeniem. Zakochani pewnie nie prędko podzielą się z fanami wyjątkowymi kadrami.

Cichy ślub mamy Macieja Musiała

Coraz więcej gwiazd skłania się w stronę cichych uroczystości bez tłumu gości, a tym bardziej powiadomienia mediów. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się po fakcie o sformalizowaniu związku Ewy Gawryluk, a także Roksany Węgiel. Młoda piosenkarka planuje jeszcze ceremonię kościelną, ale także z dala o stolicy i tłumu paparazzi.

Podobną opcję wybrała też mama Maćka Musiała. Od programu "Tańca z Gwiazdami" nie były znane szczegóły uroczystości. Wiadomo jedynie, że miała się ona odbyć w czerwcu. Ostatnie publikacje w mediach społecznościowych zdradzały co nie co z imprezy. 

Możemy przypuszczać, że w tak ważnym dniu oprócz syna, Pannie Młodej towarzyszyła także Daria Syta. Panie poznały się podczas przygotowań do telewizyjnego występu. Jesteście fanami cichych ślubów bez tłumu gości?

Mama Macieja Musiała, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała pokazała obrączkę i męża, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała pokazała obrączkę i męża, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała pokazała obrączkę i męża, fot. Instagram
Maciej Musiał, fot. Instagram
Mama Macieja Musiała pokazała obrączkę i męża, fot. Instagram