Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Musiał zdecydował się na odważny wywiad. Opowiedział o łóżkowych fantazjach
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 28.05.2024 13:03

Musiał zdecydował się na odważny wywiad. Opowiedział o łóżkowych fantazjach

Maciej Musiał
fot. KAPiF

Maciej Musiał nie przestaje zaskakiwać. Po udziale w programie “Taniec z Gwiazdami”, w którym pokazał się od nieznanej dotąd strony, aktor udzielił szczerego wywiadu na śmiałe tematy. Sprawdźcie, co młody gwiazdor mówi o łóżkowych sprawach.

Maciej Musiał stale na językach

Maciej Musiał zaczął swoją spektakularną karierę w show-biznesie jeszcze jako dziecko. Ogólnopolską rozpoznawalność zdobył w wieku zaledwie 16 lat, gdy zaczął wcielać się w rolę Tomka Boskiego w bijącym rekordy popularności serialu “Rodzinka.pl”. 

Występ w hicie Telewizji Polskiej otworzyły mu drzwi do świata telewizji i kina. Dziś ma na swoim koncie udział w dziesiątkach produkcji - również tych zagranicznych.

A co wiadomo o jego życiu osobistym? Rąbka tajemnicy na temat spraw intymnych gwiazdor uchylił w nowym, bardzo odważnym wywiadzie. O szczegółach piszemy poniżej.

Racewicz przyćmiła Rozenek i Kwaśniewską na wręczeniu nagród. Klasa Wnuki Jana Kulczyka na salonach. 20-letni Jeremi wyrósł na mega ciacho

Maciej Musiał o satysfakcji w łóżku

Maciej Musiał nie może narzekać na brak interesujących propozycji zawodowych. Ostatnio aktor wystąpił chociażby w słuchowisku “Świadomy praw i obowiązków”. Produkcja jest owocem współpracy platformy Storytel z fundacją SEXEDPL. W ramach promocji dzieła 29-latek udzielił niedawno bardzo interesującego wywiadu Natalii Kusiak. 

Podczas rozmowy, w której nie zabrakło odważnych wątków, Musiał podzielił się m.in. swoimi radami na temat zadowolenia w sferze intymnej.

Można zacząć od pytania o tę drugą osobę, a dopiero potem zacząć mówić o sobie, żeby stworzyć taką bezpieczną przestrzeń - zaczął Musiał.

Następnie aktor pospieszył z pomocą wszystkim niepewnym i wyjawił, jak jego zdaniem można zagaić taką rozmowę.

Hej, chciałbym o tym porozmawiać, wiem, że to może być trudny temat, ale chcę być bliżej, otwórzmy się i jestem bardzo ciekawy, co lubisz, co na przykład mógłbym ja robić lepiej dla ciebie, czy masz jakieś marzenia, czy masz jakieś fantazje, czy jest rodzaj dotyku, który bardziej lubisz, czy mógłbym ci w czymś pomóc - oznajmił gwiazdor.

Aktor zdradził też, co powinno zadziać po takim wstępie.

Kiedy ta druga osoba się wypowie pierwsza, to wtedy można zacząć mówić o sobie - poradził.

To jednak nie wszystko. Szczegóły poniżej.

Maciej Musiał odpowiada na trudne pytania

Musiał nie unikał odpowiedzi na trudne pytania. W pewnym momencie Kusiak zapytała go nawet, co jego zdaniem oznacza to, że kobieta jest dobra w łóżku. Jego słowa mogą was zaskoczyć.

To zawsze sprowadza się do połączeń pomiędzy dwójką ludzi, pasji, połączenia czułości, która może się między sobą przelewać. Jeżeli to się wydarza i jest im sobie dobrze, to znaczy, że oni są razem dobrzy i to jest raczej sport zespołowy - wyjaśnił aktor.

Jak mężczyzna powinien zareagować, gdy słyszy od kobiety, że nigdy nie doświadczyła orgazmu? W takiej sytuacji Musiał jest zwolennikiem zachowania spokoju i przede wszystkim wykazania się wzajemną empatią.

Jak chłopak słyszy coś takiego, to może go to dotknąć, może go to przestraszyć, może to odebrać personalnie, może to urazić jego ego. W idealnym scenariuszu ktoś potrafi się tym zaopiekować, potrafi to przyjąć czule. Tak powinno to wyglądać. Powinniśmy odłączyć od tego swoje ego. Myślę, że bardzo ważna jest forma komunikacji, żeby zrobić to jak najdelikatniej - mówi gwiazdor.

Zobacz cały wywiad Natalii Kusiak z Maciejem Musiałem już teraz poniżej.

KAPIF_1000pix_K1153909F.jpg
Maciej Musiał, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1111658F.jpg
Maciej Musiał, fot. KAPiF