Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda TVP jest w ciąży! Ogłosiła nowinę i zdradziła płeć dziecka
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.05.2024 11:40

Gwiazda TVP jest w ciąży! Ogłosiła nowinę i zdradziła płeć dziecka

Paulina Drażba
fot. Instagram

Znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna zaskoczyła nowiną. Gwiazda Telewizji Polskiej pochwaliła się mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Pod postem mnóstwo komentarzy od znanych postaci w show-biznesie. 

Kariera Pauliny Drażby w mediach

Paulina Drażba to polska dziennikarka i prezenterka. Karierę zaczynała w wieku 17 lat w Radiu 5 w Suwałkach. Kolejnym etapem kariery było dla niej prowadzenie programów młodzieżowych oraz muzycznych w stacji telewizyjnej ITV. Z kolei w 2006 roku rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską.

 Telewidzom najbardziej znana jest z roli gospodyni w “Czerwonym dywanie” w programie “Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiadała o życiu znanych i lubianych oraz przeprowadzała wywiady z gwiazdami. W 2015 roku przeszła do Polsat Cafe, gdzie prowadziła format “Zoom na miasto”. 

Kolejnym etapem jej kariery było objęcie dyrektora kontentu w stacji Red Carpet. Dziś pracuje w TVP Polonia, gdzie prowadzi "Polonia 24. Tygodnik".

Sesja ślubna Mai i Krzysztofa Rutkowskich. Co za piękne zdjęcia "Panie Maćku...". Paulina Smaszcz o medialnej burzy

Życie prywatne Drażby

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna w 2011 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Jerzym Krzemińskim, znanym w Warszawie restauratorem. Po dziesięciu latach związku małżeńskiego para postanowiła ponownie wziąć ślub, tym razem w kościele. O tym wydarzeniu, Paulina Drażba poinformowała w mediach społecznościowych. 

To był dla nas wyjątkowy dzień. Wczoraj po raz drugi powiedzieliśmy: TAK. W dziesiątą rocznicę ślubu cywilnego punktualnie o trzynastej, przekroczyliśmy próg tego małego, pięknego, wiejskiego Kościoła w moich rodzinnych stronach - napisała. 

Kilka lat temu gwiazda TVP podzieliła się informacją o swojej chorobie. Apelowała wtedy do młodych osób, by się badali. 

Rok temu zaczęłam nowe życie. I chcę, abyś wiedział, że to, że masz dwadzieścia czy trzydzieści lat nie czyni cię z automatu nieśmiertelnym (...) Rok temu trafiłam do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Po kilku dniach na intensywnej terapii stwierdzono u mnie kardiomiopatię takotsubo, czyli zespół złamanego serca - wyznała. 

I kontynuowała:

Wciąż panuje przekonanie, że bardziej narażone są osoby starsze. I choć rzeczywiście 90 proc. pacjentów z zespołem takotsubo to kobiety po menopauzie — ja byłam przed 32 urodzinami.

Paulina Drażba jest w ciąży

Paulina Drażba dodała nowy post na Instagramie i poinformowała, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Dziennikarka nie ukrywa wielkiej radości, że już niedługo powita na świecie synka. Jej wpis w mediach społecznościowych był pełen humoru. 

Moje największe marzenie? Właśnie się spełnia. Drogi Synku, Ten niski, zmysłowy głos, który budzi Cię każdego ranka — to Twój Stary. A ten najpiękniejszy, telewizyjny szept to ja, Twoja Mama - napisała. 

Gwiazda TVP zakończyła post, cytując postać Homera Simpsona, jednego z głównych bohaterów animacji “Simpsonowie”:

Pamiętajcie, jeśli ktoś by się pytał, jesteśmy miłą, normalną rodziną.

Pod zdjęciem Pauliny Drażby pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami.

  • Ależ to jest niesłychanie wspaniała wiadomość, tak się cieszę,  wzrusz na maksa - napisała Marta Manowska. 
  • Ależ się cieszę! To jest mega wiadomość - skomentowała Paulina Chylewska. 
  • Ale cudnie! Cieszę się bardzo - wyznała Monika Richardson.
  • Wspaniale, gratulacje! - napisała Agnieszka Kaczorowska. 

Gratulacje dla przyszłych rodziców od redakcji Świata Gwiazd!

Paulina Drażba, fot. Instagram
Paulina Drażba, fot. Instagram
Paulina Drażba z mężem, fot. KAPiF
Paulina Drażba z mężem, fot. KAPiF