Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Gwiazdy świętują 65. urodziny Barbie: powracająca Ida Nowakowska, Emilia Dankwa, Kasia Moś, Leon Myszkowski
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 21.03.2024 21:18

Gwiazdy świętują 65. urodziny Barbie: powracająca Ida Nowakowska, Emilia Dankwa, Kasia Moś, Leon Myszkowski

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie
Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie, fot. KAPIF

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie. Ida Nowakowska wywołała zamieszanie swoim powrotem na salony. Nie zabrakło też innych znanych twarzy. Kto się pojawił?

Ida Nowakowska odeszła z TVP

Rewolucja w TVP doprowadziła do tego, że z pracą pożegnały się największe gwiazdy stacji. Z “Pytania na śniadanie” zwolniono wszystkie pary prowadzących. Nie zobaczymy już Olka Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej, Anny Popek i Roberta Rozmusa czy uwielbianych przez widzów – Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego. 

Najczęściej w komentarzach na profilach społecznościowych TVP pojawiają się prośby o przywrócenie Nowakowskiej do roli prowadzącej. Tancerka zaskarbiła sobie sympatię widzów swoją magnetyzującą osobowością. Od rana rozpierała ją pozytywna energią, którą zarażała oglądających poranny format.

Jak Ida Nowakowska pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie"?

Ida zdążyła pożegnać się z widzami TVP. Zrobiła to tuż przed Bożym Narodzeniem. W ostatnim odcinku, który poprowadziła, powiedziała:

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i życzyć wszystkiego dobrego, bo już się tu nie zobaczymy w "Pytaniu na śniadanie" przed świętami — powiedziała Ida Nowakowska na koniec piątkowego wydania "Pytania na śniadanie". 

Potem się okazało, że Nowakowskiej nie zobaczymy już w ogóle – a przynajmniej nic nie zapowiada, by miała wrócić. Ona sama też nie planuje współpracy z publicznym nadawcą po zmianach, jakie zaszły na najwyższych szczeblach.

Ostatni czas Ida wykorzystała na regenerację i odpoczynek z bliskimi. Teraz najwyraźniej uznała, że pora wrócić na salony.

Gwiazdy na 65. urodzinach Barbie. Ida Nowakowska w centrum uwagi

Prezenterka była jednym z gości zaproszonych na 65. urodziny lalki Barbie. Na różowym dywanie wywołała furorę. Pokazała się pięknie opalona i wystylizowana cała na różowo – zgodnie z dress code'em, który narzucili organizatorzy przedsięwzięcia.

Ida zapozowała jak za starych dobrych czasów. Uśmiechała się i żartowała, a później serdecznie przywitała się ze znajomymi z branży, za którymi się stęskniła. 

Brakuje wam Idy w telewizji? 

Poniżej zdjęcia Nowakowskiej oraz gwiazd, które wzięły udział w imprezie. Wśród nich: Misheel Jargalsaikhan, Kasia Moś, Jan Dąbrowski, Leon Myszkowski i Emilia Dankwa.

65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Ida Nowakowska – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Ida Nowakowska – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Emilia Dankwa – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Misheel Jargalsaikhan – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Joanna Jabłczyńska – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Magda Stępień – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Leon Myszkowski – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
65. urodziny Barbie, fot. KAPIF
Marcin Maciejczak – 65. urodziny Barbie, fot. KAPIF