Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy reagują na zdjęcie Macieja Kurzajewskiego z Cichopek. Już wiadomo, kto wspiera zakochaną parę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.11.2022 10:36

Gwiazdy reagują na zdjęcie Macieja Kurzajewskiego z Cichopek. Już wiadomo, kto wspiera zakochaną parę

Maciej Kurzajewski EA
fot. TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek nie zamierzają dłużej ukrywać swojego związku, co udowodnili podczas jubileuszowej gali TVP. Po owocnym wieczorze w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne wspólne zdjęcia pary.

Podczas niedzielnego wieczoru duet z radością pozował do zdjęć, gdzie pokazywał łączące ich uczucie, a także chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Niedawno Maciej Kurzajewski opublikował post podsumowujący ostatnie wydarzenie. Na reakcję innych gwiazd nie trzeba było długo czekać.

Maciej Kurzajewski podziękował partnerce za wieczór

Gdy emocje po uroczystej gali opadły, dziennikarz postanowił zamieścić w mediach społecznościowych post poświęcony partnerce. To nieoczekiwane posunięcie, ponieważ ostatnie wspólne zdjęcie duetu było jednocześnie informacją ujawniającą ich związek.

Coraz częściej okazuje się jednak, że żadna ze stron nie chce ukrywać relacji. Maciej Kurzajewski pokazał więc internautom ich oficjalne zdjęcia jako pary z niedzielnego jubileuszu.

Oprócz fotografii pełnych czułych objęć i wymownych spojrzeń prosto w oczy zamieścił również wpis skierowany do Kasi Cichopek. W ostatnim czasie okazała się dla niego ogromnym wsparciem.

Dzięki Tobie @katarzynacichopek ten wieczór był wspaniały! — wyznał.

Gwiazdy zareagowały na wpis Macieja Kurzajewskiego

Medialne zainteresowanie wokół prezenterów TVP zaangażowało nie tylko internautów, ale również ich kolegów i koleżanki z branży. Pod najnowszym postem wsparcie widać nie tylko w obserwatorach, którzy licznie komentują romantyczny wpis.

Swój ślad w postaci polubienia serii zdjęć zostawali m.in.: Katarzyna Cichopek, Maciej Dowbor, program "Pytanie na śniadanie", Anna Dereszowska, Marzena Rogalska, Piotr Cyrwus, Rafał Mroczek i Agata Młynarska. To jednak nie koniec, ponieważ część gwiazd pokusiła się nawet o komentarz.

Uwielbiam — napisała Aleksandra Grysz, która wraz z duetem współtworzy poranne "Pytanie na śniadanie".

Swoje wsparcie okazał również Alan Andersz, który pozostawił pod postem serię czerwonych serduszek. Po wielu medialnych konfliktach wychodzi na to, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają więcej sojuszników, niż mogłoby się wydawać.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].