Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szymon Majewski żartuje z nagłówków na temat Cichopek i Kurzajewskiego. Maciej zareagował od razu
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.11.2022 16:39

Szymon Majewski żartuje z nagłówków na temat Cichopek i Kurzajewskiego. Maciej zareagował od razu

Szymon Majewski, Maciej Kurzajewski EA
fot. Pawel Wodzynski/East News, Jan Bielecki/East News

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wciąż jest tematem numer jeden w kolorowej prasie. Ich ostatni występ podczas 70-lecia stacji TVP sprawił, że w sieci mnożą się kolejne informacje o parze prezenterów. Szymon Majewski w żartobliwy sposób postanowił skomentować "Kurzopków".

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz fanów. Ich losy na bieżąco komentują gwiazdy oraz internauci, a ich wspólny występ na minionej gali TVP odbił się szerokim echem. Na tyle dużym, że Szymon Majewski poświęcił im osoby post na Instagramie.

Szymon Majewski w żartobliwy sposób o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim

Szymon Majewski od lat działa w branży medialnej. Swego czasu spełniał się jako prowadzący licznych, satyrycznych programów, m.in. "Mamy cię!" czy "Szymon Majewski Show". Niezmiennie od lat działa jako prezenter radiowy, a na swoim koncie ma również role aktorskie.

Znany z poczucia humoru dziennikarz ponownie rozbawił swoich widzów, tym razem, publikując żartobliwy post na Instagramie. Szymon poświęcił Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu cały wpis w mediach społecznościowych. Opublikował zrzut ekranu z tytułem artykułu, brzmiącym:

Pozuje w objęciach ukochanego. Tylko spójrzcie, jak ją złapał — czytamy.

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą Kasię u boku swojego partnera Macieja, natomiast Szymon z przymrużeniem oka podkreślił, jak wielkim zainteresowaniem mediów cieszy się para.

Jak tylko próbuję już nie ruszać tego tematu i nie potwierdzać, to łapie mnie coś takiego i znowu muszę to potwierdzać! Tak było, widziałem, od razu załapałem jak on ją złapał, był w tym duży zapał, patrzę a tam jego łapa. Tak ich przyłapałem, i choć już nie chcę to potwierdzić musiałem — napisał Szymon Majewski.

Maciej Kurzajewski zareagował na post Szymona Majewskiego

Post Szymona Majewskiego spotkał się ze sporym odbiorem. Pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy oraz serduszek. Co ciekawe, na post zareagował sam Maciej Kurzajewski, który zostawił serduszko, czyli "polubił" wpis dziennikarza.

To nie pierwszy raz, kiedy Szymon publicznie komentuje nowinki znalezione w sieci. Internauci tłumnie doceniają poczucie humoru i dystans Szymona. Niektórzy stwierdzili jednak, że zainteresowanie "Kurzopkami" jest niesamowicie duże i nie mogą zrozumieć, dlaczego w sieci aż huczy o ich związku.

Lubię Pana dystans do świata. Inni powinni się tego uczyć.

— Dobrze, że potwierdzasz, bo to temat na czasie.

—  Dzień bez potwierdzenia to stracony dzień — piszę internauci.

Co ciekawe, głos w sprawie zabrał również Borys Szyc, który napisał:

— Nie załapałem na początku, ale również potwierdzam. I gratuluję.

Wpis Szymona Majewskiego zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Szymon Majewski
Szymon Majewski, fot. instagram.com/szymonmajewski_official

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].